29 серпня розпочнуться XIV Паралімпійські ігри в Лондоні

Згідно із розпорядженням міського голови Андрія Садового, учасників XIV Паралімпійських ігор у Лондоні відзначили одноразовою премією. По 5 тис. гривень отримали 10 львівських спортсменів, які вибороли право представляти місто та Україну на паралімпійських іграх.

«Сьогодні ми хочемо побажати успіху нашим паралімпійцям на змаганнях. Ми завжди пам’ятаємо, що всі люди є однакові в своїх потребах. Ми всі потребуємо уваги, любові до себе, визнання наших здібностей. З іншого боку, кожен з нас є яскравою особистістю, і тому я хочу побажати спортсменам, щоб якнайкращі риси вони змогли проявити на Олімпійських іграх і щоб усі повернулись до Львова з медалями та нагородами», - розповіла Наталія Федорович, в.о. директора департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Це вперше місто дає подібні одноразові премії паралімпійцям. Кожного року кращі спортсмени і тренери  міста отримують стипендії міського голови, минулого року їх сума становила 2 тис. грн. Цьогоріч учасники Олімпіади та Паралімпійських ігор від міста Львова отримали премію в розмірі 5 тис. грн за те, що вибороли право представляти місто та Україну в Олімпійських та Паралімпійських іграх.

«Хочу подякувати місту за підтримку. Це приємно. Важливо, що нас не забувають. Ми також гордимося, що несемо таку місію, що нас підтримують та дають можливість розвиватись. Ми їдемо в Лондон заради того, щоб приносити славу Україні і нашому чарівному місту. Постараємось зробити все, що від нас залежить», - розповів Андрій Демчук, майстер спорту України міжнародного класу з фехтування на візках, учасник XIV паралімпійських ігор у Лондоні.

Цього року львівські паралімпійці сподіваються на медалі майже з усіх їхніх дисциплін: легкої атлетики,  фехтування на візках, стрільби з лука та плавання. Спортсмени 15 серпня вирушають в Київ, де буде формуватись офіційна національна збірна. До «туманного альбіону»  українські паралімпійці вилітають 22 серпня. Нагадаємо, XIV Паралімпійські ігри в Лондоні почнуться 29 серпня та триватимуть до 11 вересня.

Довідка

Спортсмени, які представляють Львів у складі Параолімпійської збірної України на XIV Параолімпійських іграх  у Лондоні:

  • Ігор Засядкович – інвалід 1 групи по зору, Заслужений майстер спорту України з дзюдо, бронзовий призер Параолімпійських ігор 2004 року в Афінах, дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 року; бронзовий призер чемпіонату Світу 2011 року.
  • Антон Стабровський – інвалід зору, майстер спорту України міжнародного класу з плавання, бронзовий призер Параолімпійських ігор 2008 року, срібний призер чемпіонату Європи 2011 року.
  • Мар’ян Квасниця – інвалід з ураженням опорно-рухового апарату, майстер спорту України з плавання, бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 року.
  • Орися Ільчина – інвалід 1 групи по зору, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, дворазова призерка чемпіонату світу 2011 року, срібна і бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року.
  • Роксолана Дзьоба-Балян – інвалід 1 групи ураження опорно-рухового апарату, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби зх. Лука, чемпіонка Європи 2010 року.
  • Богдана Нікітенко – інвалід з ураженням опорно-рухового апарату, майсер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, 4 місце на чемпіонаті світу 2011 року.
  • Наталія Павук – інвалід з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат в майстри спорту України зі стрільби з лука, 4 місце на чемпіонаті світу 2011 року.
  • Юрій Копій – інвалід з ураженням опорно-рухового апарату, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року.
  • Павло Назар – інвалід 1 групи з ураженням опорно-рухового апарату, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука, срібний призер чемпіонату світу 2009 року.
  • Андрій Демчук – інвалід з ураженням опорно-рухового апарату, майстер спорту України міжнародного класу з фехтування на візках, дворазовий призер чемпіонату Європи 2011 року, чемпіон Європи 2009 року, бронзовий призер чемпіонату світу 2010 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі