
19:09, 28 серпня 2017 р.
Львівські школярі розпочнуть навчальний рік з еко-уроку
Перший урок у навчальних закладах міста присвятять темі захисту навколишнього середовища.
Педагоги нагадають дітям, наскільки важливими є знання про охорону довкілля, забруднення навколишнього середовища, роз'яснять необхідність сортування і повторного використання сміття, інформують у прес-службі ЛМР.
Освітянам запропонують тему «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України». Форму проведення уроку учителі обиратимуть самостійно.
Нагадаємо, цьогоріч до першого класу у львівських школах піде майже вісім з половиною тисяч дітей.
Читайте також на нашому сайті: Майже десяток шкіл на Львівщині випробують концепцію нової української школи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:35, 11 червня
14:08, 4 червня
2
11:56, 13 червня
14:41, Сьогодні
150
