У Львові тривають роботи над створенням заказника “Торфовище Білогорща”

У квітні цього року, органи місцевого самоврядування підтримали позицію львів’ян (електронну петицію) щодо створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення “Торфовище Білогорща” та включили цей пункт до Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для міста Львова.

Сайт 032.ua поцікавився, на цій стадії перебуває реалізація проекту.

Однією з перших і найважливіших робіт, які мають відбутися у цьому плані — узгодження меж заказника із “сусідами” Львова та створення документації.

Як розповів у коментарі сайту 032.ua керівник міського управління екології та ландшафтного планування Андрій Галушка, угоду вже уклали, а земельна документація по межах території уже завершується.

“Ми мусимо мати графічні документи по землі й десь через тиждень плануємо це вже далі узгоджувати з Рясна-Руською і Зимноводнівською сільською радою, щоб в подальшому подати на затвердження у обласну раду. Чекаємо їхню згоду на створення цього заказника”, - пояснив Андрій Галушка.

Згідно з ухвалою ЛМР, “Торфовище Білогорща” буде розташоване на території громад Львова (61,6 га), сіл Рясне-Руське (19,6 га) та Зимна Вода (38,4 га).

“Думаю, що процес узгодження закінчиться ще цього року і обов’язково до кінця року подамо на оголошення цієї території в Львівську обласну раду. У цьому напрямку ми працюємо, й Інститут екології Карпат у нас працює на підряді по виготовленню проектної документації на створення цього об’єкту природи. (Це так передбачено законом “Про природно-заповідний фонд”.) Щоб дотримати вимоги законодавства і створити цей природозаповідний об’єкт, нам потрібно розробити проект створення”, - поділився керівник міського управління екології.

За попередньою інформацією, на проект заказника потрібно близько 50 тисяч гривень і ще 50 — 70 тисяч - на оформлення земельної документації.

Читайте також: У Львові планують встановити бювети для пиття води.

Львів новини екологія заказник торфовище_Білогорща
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі