
14:57, Сьогодні
Надійне джерело
Знайшли справжній арсенал: після сімейного конфлікту син повідомив поліцію про сховок батька зі зброєю на Львівщині

На Львівщині правоохоронці викрили арсенал зброї та боєприпасів після дзвінка 15-річного хлопця на спецлінію «102».
Під час конфлікту з батьком підліток повідомив поліції про наявність у будинку зброї. На місце події оперативно прибули правоохоронці, які виявили та вилучили 5 патронів до пістолета Макарова калібру 9х18 мм, повідомляє Львівська обласна прокуратура.

«Окрім цього, у помешканні знайшли предмети, схожі на дві гранати та два підривачі до них, димову гранату, майже 600 патронів різного калібру, два реактивні сигнальні патрони, пістолет, рушницю, п’ять ножів, вісім магазинів до автоматичної зброї, приціл та приладдя для чищення зброї», - йдеться у повідомлені.

60-річного чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України. За процесуального керівництва Пустомитівської окружної прокуратури йому повідомили про підозру у незаконному придбанні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Читайте також: 18-річний хлопець з пістолетом розгулював вулицею Львовом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення