
11:06, 14 серпня 2017 р.
У Львові обмінюватимуть фотографії на канцтовари

23 серпня у сквері «На Валах» біля Львівської ОДА відбудеться чергова «Фотосушка» - благодійний тематичний захід.
Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.
Сенс акції полягає у наступному: професійні фотографи та початківці надсилають свої найкращі роботи, організатори їх роздруковують та вивішують на прищепках, а відвідувачі заходу обмінюють облюбовані світлини на принесені канцелярські товари.
Зібрані приладдя організатори події передадуть у дитячі будинки Львівської області.
Темою цієї «Фотосушки» буде «Моя Незалежність», тож від авторів очікують зображень природи, архітектури, державні символи, фото визначних подій Української історії, АТО тощо.
Власні роботи слід надсилати у форматах jptg, jpg до 21:00 17 серпня на е-мейл: [email protected] з темою «Моя Незалежність», а також вказати прізвище, ім’я та номер телефону автора.
Читайте також: Як у Львові фотографії сушили на мотузках.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
У Львові відбудеться турнір з боротьби самбо, присвячений пам’яті захисника України Юрія Попика
Новини компаній
17:00
Вчора
Унікальний захист у будь-яку погоду: чому варто обрати водонепроникний одяг та аксесуари DexShell
Новини компаній
16:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:53, 5 грудня
10
16:53, 5 грудня
16