Куди йдуть підприємці із Вконтакте?

Куди йдуть підприємці із Вконтакте?

У вас була сторінка-магазин у Вконтакте, але тепер писати на неї стали не дуже часто? Що робити, якщо клієнтів стало менше, а їсти все одно хочеться?

Після заборони українським провайдерам давати населенню доступ до ряду ресурсів, в тому числі і соціальної мережі Вконтакте, однією з груп людей які постраждали від цього, стали підприємці. І я зараз не про кафе і ресторани, а про тих, хто продавав виключно завдяки соціалкам: одяг, взуття, телефони, випічку, послуги, інше.

Напевно, до кожного з нас додавалися в друзі подібні магазини і деяких ми з задоволенням додавали, адже це досить зручно: інтерфейс звичний, завжди можна уточнити потрібний розмір і ціну, а іноді й поторгуватися.

Але в травні ситуація трохи змінилася, адже заходити у Вконтакте стало складніше і потік клієнтів для подібних магазинів впав. Що робити? Йти в Facebook? Або відразу на завод?

Нижче наведено список безкоштовних і умовно безкоштовних способів розміщувати свій товар у мережі інтернет.

Куди йдуть підприємці із Вконтакте?, фото-1

Коментарі на форумах

  • Шукаємо форуми з цільовою аудиторією, яка нас цікавить (я взяв для прикладу дитячий одяг, Україна).
  • Заходимо в відповідний розділ [Для дитини> Дитячий майданчик> Одяг для дитини] вникаєте в чому суть розділу. Тут це "який одяг для дитини зручніший?" І пишемо свій коментар, можна від імені одного або двох користувачів, скажімо "дівчата, я своїй крихітці ось тут купувала [посилання на ваш магазин] все зручно і доставили швидко". Головне, щоб коментар був "в тему" і виглядав "живим". Бажано, щоб ваш акаунт теж був "живим", але це вже не так важливо.

#Безкоштовно #Нудно #ВажкоСпрогнозуватиРезультат

Куди йдуть підприємці із Вконтакте?, фото-2

Facebook та інше

Чи не Вконтакте єдиним, адже у нас ще є маса соціальних мереж, хороших і не дуже. І нехай ви думали їх освоювати при інших умовах, але голод і брак клієнтів буде поштовхом для освоєння нових горизонтів. Десь зручніше розписати про товар, десь фото краще видно, десь краще працюють хештеги. Пробуйте, можливо саме тут ваш покупець.

#Безкоштовно #ЯкТутПоставитиЛайк

Куди йдуть підприємці із Вконтакте?, фото-3

Магазин в магазині

Є маса сайтів, які дозволяють створити свій магазин всередині них, і продавати свої товари. Ви заходите на один з таких сайтів, або на кілька, або на все, і створюєте свій магазин. Якщо вам сподобається та чи інша платформа, то ви можете спробувати заплатити за своє просування. Але акцент швидше на те, що замовлення будуть пасивно капати. Не часто і не багато, але все ж.

#НаКожномуСайтіСвоїОбмеження #ПропонуютьПерейтиНаПлатнеРазміщення

Куди йдуть підприємці із Вконтакте?, фото-4

Сайти міста

Можливо, не всі з вас знають, але на нашому сайті, і будь-якому іншому сайті міста, ви можете розміщувати свої оголошення. Розміщення безкоштовне і не потребує від вас багато часу. Плюс, ви можете вибрати як одне місто, так і кілька. Скажімо Харків (057), Київ (044), Одеса (048). Залежно від того, які міста ви охоплюєте.

При бажанні, будь-яке своє оголошення ви зможете окремо просувати. Таким чином, вам не потрібна якась вагома сума для того, щоб ваш товар \ послугу побачили ще більше людей - платне просування у нас від 5 гривень.

#Зручно #Доступно #ВартоСпробувати

Куди йдуть підприємці із Вконтакте?, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі