Які виставки вартує відвідати у Львові на початку серпня?

Які виставки вартує відвідати у Львові на початку серпня?

Стартував спекотний серпень, а разом із ним — і нові мистецькі заходи у Львові. Прохолода виставкових кімнат охолодить тіло, але зігріє душу!

Тож сайт 032.ua підготував для своїх читачів уже традиційну добірку виставок, які відбудуться у місті впродовж першої половини місяця, та які не слід пропускати поціновувачам мистецтва.

Мелодія смутної радості

Львівська фотомисткиня Наталія Ратушна зробила серію коротких замальовок мовою фото. Для кращого розуміння зображених життєвих ситуацій авторка використала жанр малюнку. Основна тематика робіт — краса природи, Батьківщини, обличчя українських жінок та воїнів, обличчя Чорнобиля… Малюнок у фото використовується на противагу документалізму і таким чином фокусує увагу глядача на ідеї, втіленій у кожному зображенні.

Коли? До 18 серпня.

Де? Коперника, 17, Львівський палац мистецтв.

Виставка “CENSOR”

Провокативні зображення та ніжне виконання — це виставка Марти Яцишин про інтимне життя сучасної людини. Своєю творчістю авторка намагається позбавити суспільство наявних стереотипів та бар’єрів на тему пристрасті.

Коли? До 9 серпня.

Де? Львівський палац мистецтв, Коперника, 17.

Скільки? Безкоштовно.

Виставка Павла Пузиря «Підсвідомі …..ізми»

Художник із Кропивницького Павло Пузир намагається звернути увагу приналежність сучасного мистецтва до підсвідомості. Як стверджує автор, упродовж свого існування, мистецтво пройшло довгий шлях, постійно вдосконалювалось. Зараз еволюція арту полягає у можливості кожного митця зануритися у невичерпне джерело — свою підсвідомість — та творити з її глибин. Глядачам представлять 21 роботу художника, частина з яких отримала міжнародне визнання. На відкриття виставки прийде автор, з яким можна буде подискутувати на тему мистецтва.

Коли? 4 — 18 серпня.

Де? Актовий зал «Фредра.61», Зелена, 20.

Ретроспективна виставка Софії Караффи-Корбут

Уперше після смерті художниці, її творчість представлять широкому загалу. З колекції Богдана Гориня на виставку передали 122 роботи авторки, з самого початку її творчого шляху - від 1947 року - до лінограв’юр, створених у 1980-х. Експозиція складатиметься також із ескізів вітражів та до книг.

Коли? До 25 серпня.

Де? Львівський палац мистецтв, Коперника, 17.

Виставка Анни Васильєвої Kitch`EN

Психологиня та мисткиня з Києва намагається вказати глядачам на «психотерапію», яку кожен з нас отримує під час перебування на кухні. Інтер’єри пострадянських кухонь та задушевні розмови за чашкою чаю чи кави — той душевний стан, який приваблює авторку. Героями картин стали персонажі модерних художників 19 — 20 століть: Лотрека, Пікассо, Ван Гога, Модильяні.

Коли? 1 — 27 серпня.

Де? Мистецька галерея «Зелена Канапа», Вірменська, 7.

Скільки? Безкоштовно.

Виставка акварелей Оксани Радкевич «Сад»

М’якість акварелей на полотні часто поєднують із літньою порою, буденністю та станом спокою. Саме у такій рутинності й простоті Оксана Радкевич знаходить щось нове: зосередження, нові емоції та близькість.

Коли? 1 — 31 серпня.

Де? Кав’ярня-галерея «Штука».

Скільки? Безкоштовно.

Виставка скульптури з Фонду Музею Дзиндри

Уже понад десять років у смт. Брюховичі біля Львова діє музей модерної скульптури Михайла Дзиндри. Аби показати цей вид мистецтва широкому загалу, «гора прийде до Магомета»: у центрі Львова експонуватимуть частину скульптур з музею. Український художник і скульптор Михайло Дзиндра зібрав майже 800 експонатів, частину з яких привіз із Америки. Не пропустіть нагоду помилуватися популярними роботами «Закохані» та «Медовий місяць», а також скульптурними портретами жінок, які виставлять ненадовго у Музеї Пінзеля.

Коли? 1 — 8 серпня.

Де? Музей Пінзеля, пл. Митна, 2.

Львів новини виставка культура мистецтво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі