У ДП НДІ «Система» заперечують інформацію, що парковка на вул. Кривоноса,6 працює незаконно

Фото: 032.ua
Фото: 032.ua

У Державному підприємстві «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем (ДП НДІ «Система») стверджують, що інформація про те, що на вулиці Кривоноса, 6 діє незаконна парковка принижує їхню ділову репутацію, дискредитує державу і є недостовірною.

Про це вони написали в листі, який надійшов на адресу редакції сайту 032.ua.

Нагадаємо, 5 липня ЛМР розповсюдила інформацію, яка і досі є розміщена на офіційному сайті міської ради Львова про те, що на вул. Кривоноса, 6 функціонує незаконна парковка.

У матеріалі йдеться про те, що хоч ця територія внесена до переліку місця для туристичного паркування, однак не було проведено тендеру на визначення оператора парковки, відповідно, не укладено жодних договорів з органами місцевого самоврядування та не облаштовано паркомати для оплати.

Цю новину з посиланням на прес-службу Львівської міськради передрукувало багато львівських ЗМІ, серед яких і наше видання. Так, 6 липня на сайті 032.ua вийшов матеріал під назвою: «У центрі Львова функціонує незаконна парковка, - ЛМР».

Згодом, 11 липня на офіційному сайті міськради знову з'явилася новина про те, що на вул. Кривоноса, 6 продовжує функціонувати незаконна парковка.

Втім, представники інституту ствреджують у листі, який вони адресували нашому виданню, що у них є всі дозволи для роботи парковки.

«Ухвалою ЛМР від 30 червня 2016 року №628 до переліку спеціальних земельних ділянок, визначених для забезпечення паркування транспортних засобів внесено площадку ДП НДІ «Система» на вул. Кривоноса, 6 з можливістю паркування 18 одиниць туристичного транспорту та відповідні зміни до ухвали ЛМР від 27 січня 2011 року №120. Дана ухвала є чинною.

Земельна ділянка площею 1,84 га на вул. Кривоноса, 6 належить до державної власності й перебуває у постійному користуванні ДП НДІ «Система», відповідно до Державного акту на право користування землею Б №039391, виданого виконкомом ЛМР депутатів трудящих у 1987 році (реєстаційний №8)», - йдеться у тексті листа.

Представники установи зазначають: необхідність проведення тендеру на визначення оператора парковки та укладення договору з органом місцевого самоврядування про використання земельної ділянки, спеціально визначеної для забезпечення паркування транспортних засобів є виключеною. Такий договір укладається лише щодо вільних земельних ділянок, які належать до комунальної власності.

«Облаштування майданчика для паркування туристичного транспорту на вул. Кривоноса, 6 у м. Львові здійснено на підставі Технічних умов на влаштування майданчика для паркування туристичного транспорту на вул. Кривоноса, 6 у м. Львові, виданих 20 квітня 2016 року Відділом управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Львівської області, та погодженого цим же відділом Робочого проекту «Організація дорожнього руху на з’їзді до майданчика для паркування туристичного транспорту на вул. Кривоноса, 6 у м. Львові» із встановленням відповідних дорожніх знаків», - йдеться у листі.

Окрім цього, представники держаного підприємства запевняють, що платіжний термінал на парковці облаштовано. Він призначений для оплати за паркування спеціальними картками та готівкою.

У зв’язку з цим, всю іншу поширену інформацію про незаконну парковку на вул. Кривоноса, 6 ДП НДІ «Система» називає недостовірною; такою, що принижує ділову репутацію підприємства та дискредитує державу.

Львів новини парковка ЛМР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі