
21:35, 15 липня 2017 р.
Прокуратура Львівщини розпочала розслідування щодо посадовців ЛМР

Днями правоохоронці почали розслідувати факт зловживання службовим становищем посадовцями Львівської міськради, що спричинило тяжкі наслідки.
Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, посадовці ЛМР порушили Закон «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».
Також чиновники “неправомірно прийняли рішення про оформлення права комунальної власності на державне майно – пам’ятку архітектури національного значення”.
За інформацією прокуратури, пам’ятка розташована у центрі Львова, має площу 1607, 5 м² та оцінена у 4,8 мільйона гривень.
Відтак, прокуратура розпочала досудове розслідування у провадженні за ч. 2 ст.364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).
Читайте також: Правоохоронці на Львівщині виявили наркопритон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
04:59, 4 грудня
10:11, 10 грудня
18:44, 12 грудня
16:53, 5 грудня
9
12:22, Сьогодні
145