
13:32, 11 липня 2017 р.
На Львівщині внаслідок нещасного випадку помер пенсіонер

81-річний селянин з Дрогобиччини впав з підводи та помер на місці події від отриманих травм.
За інформацією відділу комунікації поліції у Львівській області, про інцидент повідомив сусід загиблого.
Нещасний випадок трапився 10 липня по обіді. Медики «швидкої» констатували смерть літнього чоловіка.
На місці події працювали оперативники. Призначено судово-медичну експертизу.
Нагадаємо, у Львові поїзд збив людину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
Оголошення
13:36, 19 червня
17
22:57, 15 червня
15:33, 24 червня
15:14, 22 червня
4
20:48, 25 червня