• Головна
  • Студент Львівської політехніки побував у Парижі, Ле Бурже та Діснейленді
Новини компаній
14:00, 23 червня 2017 р.

Студент Львівської політехніки побував у Парижі, Ле Бурже та Діснейленді

Новини компаній

Сто українських студентів технічних спеціальностей відвідали престижний авіаційний форум Paris Air Show 2017 Le Bourget. Серед них – і один студент Львівської політехніки Роман Ганус.

Поїздка сотні талановитих і цілеспрямованих студентів в Париж є підсумком їх участі у масштабному освітньому проекті «Авіатор 2017», який вже шостий рік поспіль проводить Благодійний Фонд Бориса Колеснікова.

Раніше серед 6 500 конкурсантів експертне журі на чолі з відомим конструктором Дмитром Ківою визначило сотню кращих, яка отримала право відвідати найбільшу профільну виставку у світі, побачити досягнення світової авіації, перейняти досвід зарубіжних фахівців і в майбутньому застосувати його на благо України.

Традиційно Паризький салон Ле Бурже 2017 відвідав і президент Благодійного Фонду - Борис Колесніков. Разом з молодою авіаційною елітою він ознайомився зі стендами лідерів світового літакобудування та їх останніми розробками, побував у лабораторії стартапів і новинок Paris Air Lab. У своєму вітальному слові Борис Колесніков зазначив, що поїздки на Міжнародні профільні форуми стимулюють студентів до саморозвитку, вивчення іноземних мов, постановки правильних цілей і їх досягнення. До того ж, перебування на Paris Air Show 2017 Le Bourget в бізнес-дні і дні кар'єри дають молодим фахівцям розуміння, як ключові гравці світового авіаційного ринку укладають мільйонні угоди і шукають ділових партнерів, як отримати роботу мрії і заявити про себе потенційному роботодавцю.

Студент Львівської політехніки побував у Парижі, Ле Бурже та Діснейленді, фото-1

«Талановиті українські студенти, переможці проекту« Авіатор », приїхали на авіафорум Ле Бурже до Парижа дізнатися про світову авіацію і з оптимізмом подивитися ув майбутнє. Вони повернуться додому і побудують літаки ще краще, ніж ми бачили тут, я в цьому не сумніваюся. «Авіатор» дає можливість талановитій молоді побачити новітні розробки і досягнення авіакосмічної галузі, а також розуміння того, що наша вітчизняна авіація не відстає від світової. За шість років існування проекту стало зрозуміло - кризи проходять, але країна повинна підтримувати фахівців. Кризу ми подолаємо, а ці молоді авіатори, я впевнений, стануть хорошими фахівцями і застосують досвід, отриманий на авіафорумах Ле Бурже і Фарнборо, на благо України», - підкреслив Борис Колесніков.

Молоді авіатори залишилися у захваті від Ле Бурже 2017, в якому з 19 по 25 червня взяли участь 2 400 експонентів, 200 офіційних делегацій і де були представлені 130 літаків усіх типів і призначень.

Українські студенти побачили літак-новинку 787-10 Dreamliner, транспортний вертоліт CH-47 Chinook, демонстраційний політ 737 MAX 9, шале з інноваціями майбутнього від лідера авіабудування Boeing. Авіаігант Airbus показав на форумі пасажирські літаки A350, A321, A380, вертольоти Eurofighter Typhoon і Tigre HAD і дав можливість відвідувачам виставки зробити віртуальний візит на Міжнародну космічну станцію в своєму павільйоні. Сто переможців проекту «Авіатор 2017» побували також біля стенду вітчизняної компанії «Прогрестех Україна» і побачили дебютанта форуму - середньомагістральний вантажний літак 132D від ДП «Антонов».

«Так сталося, що я єдиний студент зі Львова, який увійшов до сотні переможців конкурсу «Авіатор 2017». Добре, що проект розширює свою географію, долучаються до нього нові виші, все більше молодих людей отримують шанс заявити про себе, проявити свої здібності та поїхати на виставку Ле Бурже, куди простому студенту самотужки потрапити важко», - розповів Роман Ганус, студент Львівської політехніки.

У рамках поїздки до Франції сто переможців конкурсу також побачили основні визначні пам'ятки Парижа і побували у Діснейленді.

Нагадаємо, «Авіатор 2017» є основним проектом Фонду Бориса Колеснікова. Цьогоріч у ньому взяли участь студенти 44 технічних вузів і коледжів України. Мета благодійної ініціативи - підтримати майбутніх технічних фахівців, кращих з них заохотити поїздками на профільні виставки за кордон, допомогти їм з працевлаштуванням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
38,48
38,55
EUR
41,80
41,90
PLN
9,67
9,71
Оголошення
live comments feed...