• Головна
  • "З квітня майже усі категорії пільговиків платитимуть повну вартість проїзду у приміському та міжміському транспорті"- Юрій Кривенко
13:00, 20 березня 2017 р.

"З квітня майже усі категорії пільговиків платитимуть повну вартість проїзду у приміському та міжміському транспорті"- Юрій Кривенко

Питання стосується обмеження пільгових перевезень на приміських та міжміських маршрутах лише в межах Львівщини.

Про це сьогодні під час зустрічі із журналістами повідомив Юрій Кривенко, голова Львівського обласного профільного профспілкового комітету.

Як він зазначив, у 2016 році в бюджеті України не було передбачено жодної гривні на відшкодування за пільгові перевезення. Така сама ситуація повторилася і цього року.

«Тож ми підготували офіційне звернення до всіх гілок обласної, районної влади та органів місцевого самоврядування. Вже з 2 квітня перевізники прийняли спільне рішення обмежити пільгові перевезення у звязку з тим, що ситуація склалась фінансово вкрай складною» - зазначив Юрій Кривенко.

На приміських автобусних маршрутах перевізники прийняли рішення переводити лише дві категорії пільговиків:
учасників бойових дій та інвалідів 1-ї групи (якщо інвалід 1-ї групи з вадами зору, то безоплатним проїздом користуватиметься і супроводжуючий його).
На міжміських маршрутах в межах Львівської області лише учасники бойових дій.
Всі інші категорії пасажирів мають сплачувати за проїзд у повному розмірі.

За його словами, це пов’язано з тим, що з 1 січня законом про державний бюджет і іншими законами України введенна мінімальна заробітня плата у розмірі 3200 грн. Але станом на 1 січня зі всіх автотранспортних підприємств області лише у трьох підприємствах середня зарплата перевищувала 3000 грн|, у всіх інших колективах вона була від 1600 до 2 400 гривень.

«Таке підвищення заробітньої плати тягне за собою обов’язкове підвищення у півтора, а то й у два рази збільшення фонду плати праці колективу. Проте сьогодні немає де взяти ці кошти. З іншого боку зміни в трудовому законодавстві передбачені суттєві штрафні санкції за порушення вимог законодавства про працю. Якщо порахувати, то середній розмір штрафу складає 32 000 за одного працюючого, то середнє підприємство чисельністю у 250 — 300 працівників фактично може бути оштрафоване на кількамільйонні суми, що означає припинення діяльності підприємства. Тому ми не бачимо іншого виходу, як обмеження пільгових перевезень» - додав Іван Велійка, голова Асоціації перевізників Львівської області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032ua #новини #Львів #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,77
41,90
EUR
45,70
45,85
PLN
10,63
10,68
Оголошення
live comments feed...