
17:00, 17 червня 2012 р.
На Євро до Львова приїхав бразилець, який у захваті від міста (ФОТО)
«Я справді захопився містом. Люди тут дуже ввічливі, вони дуже гостинні, хочуть спілкуватися. Я не можу насолодитися Львовом», - каже бразилець Бруно Баротте, який приїхав до Львова на місяць з другом з Індії. Бруно Баротте виграв квитки на матч у Львові в конкурсі «Я - найкращий вболівальник» і сьогодні йде на матч «Данія-Німеччина».
«Я відчуваю футбольну атмосферу в місті. Насправді, футбол - не найбільша цінність, найбільша цінність - спілкування і емоції. А вони у місті просто зашкалюють. У місті відчувається футбольна атмосфера», - зазначив Бруно.
Нагадаємо, бразилець із Сан-Паулу виграв безкоштовні квитки на матч у Львові. Приїхав до Львова з другом з Індії. Квитки Мінейро Бруно Баротте виграв в рамках конкурсу «Я – найкращий вболівальник». Його фотографія перемогла в голосуванні в мережі «Facebook»: отримала 688 голосів. Відтак, Мінейро Бруно Баротте відвідає сьогоднішній матч «Данія-Німеччина».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
Оголошення
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
20:28, 16 грудня
