• Головна
  • Купити бактерії для свинарника в Україні
Реклама
11:32, 4 лютого 2017 р.

Купити бактерії для свинарника в Україні

Реклама

Бактерії для свинарника - інноваційна формула безвідходного і економічно вигідного ведення фермерського господарства в Україні, заснована на сучасних розробках в області біотехнології.

Купити бактерії для підстилки у свинарнику від китайського виробника Biolatic пропонує офіційний представник бренду в Україні в особі нашого інтернет магазину! Для уточнення деталей покупки або з метою купити препарат скористайтеся телефоном: 050-2837269. Асортимент з докладним описом бактерій запропонований на сайті: biolatic-china.com.ua.

Сервіс інтернет магазину Biolatic в Україні

Скориставшись нашим ресурсом, крім того що купити справжні бактерії для свинарника від виробника, Ви зможете:

  • Ознайомитися з інформаційної частиною сайту. Тут Вам пропонується маса матеріалів, які вміщають рекомендації щодо запуску і експлуатації бактерій для свинарника!
  • Скористатися консультацією компетентного менеджера. У телефонному режимі з нашим представником Ви зможете підібрати оптимальну добавку для свого конкретного випадку, проконсультуватися з приводу роботи бактерій, а також купити препарат у потрібній кількості.
  • Вивчити сертифікати якості бактерій для свинарника http://biolatic-china.com.ua/uk/sertyfikaty-yakosti.html. Йдеться про завірені на європейському рівні документах, що підтверджують екологічну чистоту і високу ефективність запропонованого купити продукту в Україні.
  • Вивчити технічні характеристики і склад бактерій для свинарника. Дана інформація запропонована для Вашого аналізу на товарній сторінці конкретного продукту.

Купити бактерії для свинарника Ви зможете з доставкою в усі регіони! При цьому наявність складу в Україну дозволяє отримати продукт у своєму місті в терміни до 2-х днів.

Асортимент бактерій для свинарника в інтернет магазині Biolatic

  • Multi-18 - препарат, активність якого зберігається протягом 2-х років з моменту запуску! При цьому 1 кг добавки вистачає для організації 20 м2 підстилкового шару у свинарнику.
  • Multi-25 - бактерії даного типу запропоновані купити також в упаковці 1 кг, однак їх вистачає для 25 м2. При цьому Multi-25 відрізняється простотою свого запуску, а також великою кількістю бактерій в 1 грамі порошку.

Бактерії для свинарника в інтернет магазині Biolatic - це також можливість утримувати тварин без використання гормонів та антибіотиків, що говорить про виняткову безпеку добавки!

Бактерії для свинарника від офіційного дилера в Укарїні

Бактерії для свинарника від офіційного дилера в Укарїні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...