• Головна
  • Львівським діткам також буде чим зайнятися на Євро-2012
17:50, 30 травня 2012 р.

Львівським діткам також буде чим зайнятися на Євро-2012

Поки дорослі вболівальники переймаються підготовкою до Євро, у Львові буде чим зайнятися і маленьким львів'янам. В рамках проекту «Майстерня міста» буде проводитися творча дитяча майстерня «Ідеальне місто», де відбуватимуться лекції та воркшопи для дітей.

Про це сьогодні повідомили в Медіа-центрі Львів 2012.

«Тут діти творитимуть проекцію ідеального міста майбутнього. Це буде територія діалогу та обміну досвідом, де ми, дорослі, будемо в грі навчати дітей збереженню пам’яток, історія яких дає силу для творення майбутнього, а діти поділяться новими ідеями та візіями моделі міста майбутнього. В програму заняття входить  інтерактивно-лекційна частина, дискусійна частина, в якій будемо, фантазуючи, творити місто майбутнього, і, нарешті, практична творча частина, в якій кожен учасник спробує себе в ролі архітектора. Також буде багато забав, рухливих ігор та частування. Надіємось об’єднати зусилля  діток для розвитку сучасного через відновлення історичного та традиційного», - зазначили координатори проекту.

Дата та час: 2 , 30 червня по два семінари в день: 12:00-15:00, 15:00-18:00

Місце проведення: «Майстерня міста», східна сторона площі Ринок (навпроти Центру обслуговування мешканців)

Вікова категорія: діти, віком 6-9 років

* Для участі в проекті потрібно зареєструватись за тел. 275-13-08  в переддень проведення майстерні (заявки приймаються до 1.06. та 29.06, 16:00).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення