• Головна
  • Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у понеділок, 26 грудня (ФОТО)
08:30, 27 грудня 2016 р.

Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у понеділок, 26 грудня (ФОТО)

032.ua підготував для Вас добірку найважливіших рішень, за які проголосували депутати у свій останній робочий день у 2016 році.

1. У понеділок, 26 грудня, депутати міськради прийняли ухвалу “Про врегулювання питання поводження з відходами на території промзони заводу "Львівсільмаш" на вулиці Шевченка”. Відповідно до ухвали заборонено будь-яку діяльність пов'язану з відходами, що ведеться на території промзони Львівсільмаш по вулиці Шевченка, у випадку, якщо така суперечить чинному законодавству.  Крім того, міськрада ухвалила відкрити інформацію, надавши незалежно засвідчені копії правозасновчих документів на всі будівлі,  споруди та земельні ділянки, що належать до комунальної власності  на території промзони Львівсільмаш.

2. Ще одне важливе рішення, яке прийняли депутати міської ради - погодили перелік об’єктів, видатки на які наступного року проводитимуть за рахунок коштів бюджету розвитку Львова. Відтак, у бюджеті розвитку вперше передбачено 17,5 млн грн. для реалізації проектів, за які проголосували мешканці міста в рамках «Громадського бюджету», і близько 10 млн грн. – на впровадження різноманітних інноваційних заходів з облаштування «розумного» мікрорайону.

3. Крім того, під час пленарного засідання слуги народу внесли зміни до ухвали «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова». Зміни до ухвали передбачають збільшення кількості місць для паркування у Львові. 

4. Щодо облаштування у нашому місті канатної дороги, про що нещодавно повідомляв сайт 032.ua, то до будівництва цього об'єку депутати вирішили шукати інвестора. Мова йде про пошук інвесторів для будівництва підвісної оглядової канатної дороги до Високого Замку і створення культурно-розважального навчального закладу “Театр “Музей кіно”.  За ухвалу про включення цих двох об’єктів для залучення інвестицій проголосувало 56 депутатів. 

5. Відтепер подавати електронні петиції львів'янам стане значно легше, адже міська влада Львова змінила правила розгляду електронних звернень. Відповідно до рішення народних обранців, відтепер аби петицію розглянули в ЛМР, електронне звернення має набрати 500 голосів, а не 1 000, як було раніше. У разі набрання електронною петицією необхідної кількості голосів вона виноситься на розгляд міської ради з можливістю виступу її автора на найближчому або наступному за ним пленарному засіданні міської ради. Тим часом Управління “Секретаріат ради“ невідкладно, не пізніше ніж через три робочі дні після набрання необхідної кількості голосів на підтримку електронної петиції готує проект ухвали, скеровує її на розгляд профільної депутатської комісії за участю виконавчих органів та автора електронної петиції і готує подання на внесення проекту ухвали у порядок денний пленарного засідання.

Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у понеділок, 26 грудня  (ФОТО), фото-5

Усі фото: Андрій Галицький/032.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032ua #новини #Львів #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...