• Головна
  • Скільки заробляє, на чому їздить і де живе новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа
10:04, 14 грудня 2016 р.

Скільки заробляє, на чому їздить і де живе новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа

У вівторок, 13 грудня, у Львові представили нового начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області. Ним став 48-річний генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Як повідомили журналісти сайту "Наші гроші. Львів", новопризначений керівник ГУ Нацполіції у Львівській області у серпні цього року став власником нового автомобіля Peugeot 3008, ціни на який стартують від 675 тис. грн. 

Скільки заробляє, на чому їздить і де живе новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа, фото-1
Скільки заробляє, на чому їздить і де живе новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа, фото-2

Окрім автомобіля, Валерій Середа з 2010 року володіє будинком площею 308,4 кв. м на вулиці Терлецького у Львові. Там же йому належить і ділянка площею 0,0377 га.

Скільки заробляє, на чому їздить і де живе новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа, фото-3

Його дружина, згідно з реєстром МВС та держреєстром нерухомості, майном не володіє. Хоча у своїй декларації за 2014 рік Середа вказував як майно членів сім’ї два автомобіля: Nissan Murano 2011 року випуску та Nissan X-Trail 2014 року випуску.

Скільки заробляє, на чому їздить і де живе новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа, фото-4

79-річний батько Валерія Середи є співвласником ТОВ «Кипарис-Сервіс», яке, згідно з ЄДР, перебуває в стані припинення від 13 грудня.  Його внесок до статутного фонду становить 288 тис. грн, а партнером виступає Григорій Середа, якому належить 60% статутного капіталу. Згідно з реєстром нерухомості, майно фірми переходить у власність учасників.

Так, за кілька днів до початку припинення діяльності, 9 грудня, батько керівника поліції Львівщини став власником частини нежитлового приміщення на вулиці Промисловій, 50/52 у Львові. Його частка складає 2/5 від 323,5 кв. м. Він також став співвласником ділянки за цією адресою загальною площею 0,17 га.

Скільки заробляє, на чому їздить і де живе новий керівник ГУ Нацполіції у Львівській області Валерій Середа, фото-5

Основним видом діяльності «Кипарис-Сервіс» є допоміжне обслуговування наземного транспорту. Згідно з порталом Youcontrol, чисті продажі фірми у 2015 році становили лише 15,1 тис. грн.

Торік, у жовтні, батько Вячеслав Середа придбав нежитлові приміщення площею 104,4 кв. м на площі Князя Святослава, 5 у Львові. Ймовірно, дане приміщення в новому житловому комплексі «Княжий» за цією адресою.

Також з реєстру нерухомості стало відомо, що у 2014 році 75-річна мати Валерія Середи здала в оренду на 10 років 1,4568 га землі у Пустомитівському районі ТОВ «АПП «Львівське», що належить народним депутатам від БПП «Солідарність» Ярославу та Богдану Дубневичам.

До призначення Валерій Середа працював ректором Львівського державного університету внутрішніх справ. Його загальний стаж служби в органах правопорядку України становить 25 років. Згідно з декларацією про доходи за 2014 рік, його зарплата за рік становила 106,5 тис. грн. Доходи членів сім’ї не вказані.

Безымянный-1-768x323

Безымянный-1-768x323

Цікаво знати:

Середа Валерій Вячеславович, народився 28 вересня 1968 року в місті Городок Львівської області. З 1975 по 1985 роки навчався у середній школі № 8 м. Львова. З вересня 1985 року по червень 1992 року навчався у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «Автомобільні шляхи».

З червня 1985 року по квітень 1987 року проходив строкову службу в Збройних силах.

З вересня 1995 року по лютий 1999 року навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Правознавство».

У період з вересня 1991 року по листопад 2015 року проходив службу в органах внутрішніх справ.

За час служби в органах внутрішніх справ обіймав посади начальницького складу в підрозділах громадської безпеки УМВС України у Львівській області та УМВС України на Львівській залізниці, підрозділах роботи з персоналом та кадрового забезпечення УМВС України у Львівській області та проректора з кадрового забезпечення та міжнародних зв’язків, першого проректора з навчально-методичної та наукової роботи, ректора Львівського державного університету внутрішніх справ.

У грудні 2014 року присвоєно спеціальне звання «генерал-майор міліції».

У жовтні 2016 року йому присвоєно в порядку переатестування спеціальне звання «генерал поліції третього рангу».

Валерій Середа поєднує службу із науково-педагогічною діяльністю. У квітні 2011 року присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю – адміністративне право і процес; фінансове право;інформаційне право. У січні 2013 року присвоєно вчене звання доцента. У червні 2015 року присуджено науковий ступінь доктора юридичних наук за спеціальністю – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Валерій Середа брав безпосередню участь в АТО. Є учасником бойових дій та головою громадського об’єднання «Асоціація учасників АТО Львівщини».

Нагадаємо, до Валерія Середи Головне управління НПУ у Львівській області очолював Дмитро Загарія, який тепер очолив новостворене управління з питань кадрового контролю, протидії корупції та проведення люстрації у Національній поліції України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032ua
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...