ТОП-5 найпоширеніших проблем пологових будинків у Львові

У пологових будинках Львова сьогодні існує чимало проблем, які потребують термінового вирішення. 032.ua пропонує вам переглянути огляд про те, які ж проблеми у львівських пологових відділеннях зараз гостро постали перед породіллями.

1. Відсутність гарячої води у пологових будинках.

Здебільшого у пологових будинках Львова гаряча вода подається погодинно, а саме дві години вранці і дві години ввечері.

змушені митись у холодній воді

"У теперішній час це є неприпустимо, адже коли жінка народжує в обід, тоді змушена чекати, коли з'явиться гаряча вода, аби помитися. Дехто із породілль миється в холодній воді. На моє переконання, це є надзвичайно гостра проблема, яка потребує негайного вирішення", - розповіла ініціатор руху "За якісні пологові будинки у Львові" Наталія Міхнова.

prilojenie3_b

джерело фото: islamof.com

2. Жахливий стан душових та туалетних кімнат.

"Погано стікає вода у душовій кабіні, тому жінка змушена стояти по кісточки у брудній воді. адже вона не зливається. Також у душових кабінках є брудні штори. На деяких поверхах пологового будинку міститься застаріла сантехніка. Основне, що потрібно у цих кімнатах було чисто і прибрано, аби не розповсюджувались різні інфекції", - Наталія Міхнова.

ТОП-5 найпоширеніших проблем пологових будинків у Львові, фото-1

джерело фото: tvoemisto.tv

3. Хамство молодшого медичного персоналу.

медсестри принижують та кричать

"Жінки практично не нарікають на хамство лікарів, тому до цього не має зауважень. Багато скарг сьогодні є щодо поведінки санітарок та медсестер, які дозволяють собі говорити неприпустимі речі вагітним чи породіллям, які і так є емоційному стані. Вони дозволять собі принижувати, кричати або вимагати гроші", - Наталія Міхнова.

ТОП-5 найпоширеніших проблем пологових будинків у Львові, фото-2

джерело фото: TUT.by

4. Не дотримання "теплового ланцюжка".

Тепловий ланцюжок - це так званий період після народження дитини. Новонароджена дитина повинна перебувати впродовж 2 годин на животику у матері для того, аби тіло призвичаїлось до тіла. Таким чином дитина набирається відповідної мікрофлори і перші години відходить від стресу, який вона пережила під час народження.

цю вимогу у Львові ігнорують

"Процес "теплового ланцюжка" передбачений у протоколі Міністерства охорони здоров'я, адже це є одна із вимог проведення пологів. Цю вимогу у Львові ігнорують, адже дитину одразу після народження дають матері на 5-15 хвилин і забирають для того, аби зважити, пеленати і т.д. Опісля цих процедур новонароджену дитину матері повертають, але на мій погляд зв'язок уже перерваний, тому це негативно може вплинути на стан дитини. Саме тому дуже важливо, щоб перші години дитина була з матір'ю", - розповіла Наталія Міхнова.

ТОП-5 найпоширеніших проблем пологових будинків у Львові, фото-3

джерело фото: zsz.pp.ua

5. Останнім часом у пологових відділеннях Львова є дуже поширеною проблема нестачі місця у палатах.

породіллі лежать на коридорах

"У таких випадках ліжка породілль розміщують у коридорах, адже у палатах немає місця. На вулиці Раппопорта трапляються такі ситуації, що жінки після після природніх пологів і навіть після кесарового розтину лежать на коридорах. Така ситуація є неприпустимою і вона повинна бути негайно вирішеною і категорично забороненою", - зазначила Наталія 

За словами ініціатора руху "За якісні пологові будинки у Львові" Наталії Міхнової, у понеділок, 24 жовтня, відбулась дискусія за участі начальника управління охорони здоров'я ЛМР та керівників пологових відділень і під час цієї розмови було запропоновано дуже конкретні варіанти рішень.

планують подавати гарячу воду цілодобово

"Щоб вирішити ці проблеми потрібно здебільшого налагодити управлінські рішення і станом на сьогодні це цілком можливо, адже для уникнення цих проблем коштів виділяти не потрібно. Першим позитивом на сьогодні уже є те, що у листопаді у пологовому будинку на вулиці Раппопорта планують подавати гарячу воду цілодобово. Сподіваємось також, що і інші проблеми пологових будинків вирішаться у найближчі терміни", - розповіла Наталія Міхнова. 

img_7938 (1)
img_7938 (1)

джерело фото: Tvoemisto.tv

Додамо, що у групі "Батьківства" у мережі Facebook, яка налічує близько 12 тис. осіб, минулого тижня було проведено опитування щодо найпоширеніших проблем львівських пологових будинків. На основі цього опитування було розроблено ТОП-13 найважливіших проблем у пологових будинках Львова і сумарна кількість коментарів становить більше 400. 

ТОП-5 найпоширеніших проблем пологових будинків у Львові, фото-5

джерело фото: Facebook

Львів новини 032_ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі