Стартував конкурс «Авіатор 2017»: студенти Львова мають шанс виграти поїздку на Ле Бурже до Франції

20 жовтня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте відкриття всеукраїнського освітнього проекту «Авіатор 2017».

Конкурс проводиться благодійним Фондом Бориса Колеснікова шостий рік поспіль. «Авіатор» покликаний підтримати українських студентів технічних спеціальностей, а кращих з них заохотити поїздками на Міжнародні авіасалони Фарнборо до Великобританії та Ле Бурже до Франції.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков привітав потенційних конкурсантів і членів журі з відкриттям «Авіатора 2017». За його словами, проект виховує молоду еліту, завдання якої - розвивати галузь в Україні. «Світ зараз стоїть на порозі четвертої технічної революції, четвертого етапу індустріалізації. Україна має величезні можливості, тому важливо дати молоді орієнтир, як і над чим працюють їхні колеги по всьому світу. Головна мета конкурсу - показати студентам сучасний авіаційний і космічний світ», - зазначив Борис Колесніков.

Стартував конкурс «Авіатор 2017»: студенти Львова мають шанс виграти поїздку на Ле Бурже до Франції, фото-1

Організатори конкурсу кажуть, «Авіатор 2017» став масштабнішим - до авіаційних вишів Києва, Харкова, Кропивницького, Дніпра, Запоріжжя, Слов'янська, Кривого Рогу та Кременчука приєдналися політехнічні вузи країни. Тепер у «Авіаторі» можуть брати участь всі студенти, які отримують технічну освіту і захоплюються авіацією.

Стартував конкурс «Авіатор 2017»: студенти Львова мають шанс виграти поїздку на Ле Бурже до Франції, фото-2

Ректор НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Згуровський побажав студентам успіхів у проекті. «Велика честь прийняти конкурс «Авіатор 2017» саме в стінах КПІ. Я бажаю вам успіхів, щоб всі бажання і сміливі мрії здійснилися, і ви поступово міняли нашу країну. Хочу, щоб кожен з вас став відомим конструктором, відомою людиною, і головне, щоб ви відбулися як громадяни з великої літери», - підкреслив він.

Організатори очікують близько 10 тисяч заявок на участь в проекті від студентів-авіаторів і політехнічних вузів, зокрема КПІ. Там партнер «Авіатора», - компанія «Прогресстех Україна» - відкрила дві нові спеціальності: технології виготовлення літальних апаратів та інформаційні системи і технології авіабудування.

Стартував конкурс «Авіатор 2017»: студенти Львова мають шанс виграти поїздку на Ле Бурже до Франції, фото-3

Студенти технічних спеціальностей можуть зареєструватися у «Авіаторі» на сайті Фонду www.kolesnikovfund.org до 27 листопада включно. З листопада 2016 по березень 2017 року конкурсантів очікують п'ять етапів - тестування з точних наук, авіаційної англійської мови та історії авіації, перевірка знань з основ авіації, рішення задач від фахівців галузі та захист мотиваційних презентацій.

За підсумками конкурсу експертне журі проекту на чолі з конструктором Дмитром Ківою визначить сотню переможців, які відправиться на Міжнародний авіасалон Ле Бурже до Парижу наступного літа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі