Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у четвер, 20 жовтня (ФОТО)

Бійки, дискусії та суперечки - цього дня у міській раді було все. Однак незважачаючи на безліч обставин, які заважали міським обранцям працювати на благо львів'ян, чиновники все ж попрацювали плідно. 

032.ua підготував для Вас добірку найважливіших рішень, за які проголосували депутати.

1. Ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова".

Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у четвер, 20 жовтня (ФОТО), фото-1

“Це є перша ухвала зі складного процесу  по впровадженню електронного квитка у громадського транспорті Львова. Дискусії з цього приводу були дуже активні на депутатських комісіях", - зазначила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич.

Обсяг та валюта кредиту – 10 мільйонів євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника.

Строк на який надається кредит – 13 років з пільговим періодом 3 роки.

2. Проголосували програму із правками про захист інтересів учасників антитерористичної операції.

bjlr-S7p6ZM

Програма розроблена для вирішення матеріально-побутових проблем учасників АТО та членів їх сімей, із врахуванням прав на безоплатне отримання земельних ділянок. За" проголосувало 49 депутатів. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

"На відміну від першого варіанту програми, який був проголосований у квітні цього року, ми змінили черговість у програмі, поставивши на перше місце сиріт, які брали участь в АТО і які не мають куди повернутися. У другій черзі –  сім’ї загиблих, і в третій – учасники АТО, які стали інвалідами 1 або 2 групи", - пояснила начальник юридичного управління ЛМР, Гелена Пайонкевич.

3. Ухвалили рішення про затвердження  договорів з ЄБРР та НЕФКО щодо модернізації очисних споруд.

85Knm5ep9-U

Як йдеться у пояснювальній записці до ухвали, Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку та ЛМКП «Львівводоканал» у 2016 році було укладено кредитний договір, договір гарантії та договір ґранту для реалізації проекту із залучення коштів для реконструкції очисних споруджень та будівництва станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод та виробництва біогазу для когенерації тепла та електроенергії. Для проходження процедури вступу в силу вищезгаданих договорів їх необхідно було затвердити відповідним рішенням сесії Львівської міської ради.

“За” цю ухвлу проголосувало 46 депутатів.

4. Погодили рішення про викуп стадіону “Сільмаш”.

gb8QotZNF84

В ухвалі йдеться про те, що у товариства з обмеженою відповідальністю “Три Корони Девелопмент“ мають викупити об’єкт нерухомого майна – роздягальні для спортсменів, позначеної у технічній документації літерою “Д’-2“ загальною площею 392,3 кв. м та споруди стадіону, яка складається з: футбольного поля і воріт, позначених в технічній документації цифрою “№ 1“, огорож, позначених у технічній документації цифрами “№ 2“, “№ 3“, бігової доріжки, позначеної у технічній документації літерою “І“ на вул. Городоцькій, 207.

Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у четвер, 20 жовтня (ФОТО), фото-2

Усі фото: Андрій Галицький/032.ua

Львів 032ua новини Львів 032ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі