• Матч "Шахтар" - "Гент" (Бельгія): текстова трансляція на 032.ua (ФОТО)
20:02, 20 жовтня 2016 р.

Матч "Шахтар" - "Гент" (Бельгія): текстова трансляція на 032.ua (ФОТО)

Сьогодні, 20 жовтня, донецький "Шахтар" у третьому турі групового етапу Ліги Європи на полі "Арени Львів" приймає бельгійський "Гент".

До слова, українська команда наразі посідає 1-шу сходинку турнірної таблиці групи "H", маючи у своєму активі 6 набраних очок. Всього на 2 пункти менше у сьогоднішнього суперника "гірників" - бельгійського "Гента", і яка наслідок, команда розташувалася на 2 сходинці турнірної таблиці.

Сьогоднішній поєдинок для українських вболівальників у прямій трансляції покаже телеканал "Україна". Початок зустрічі о 20:00.

Сайт Львова 032.ua проведе для вас текстову трансляцію цього поєдинку.

Стартові склади команд:

"Шахтар" (Донецьк,Україна): 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаілі, 6. Степаненко, 17. Малишев, 74. Коваленко Вік., 11. Марлос, 10. Бернард, 19. Феррейра .

"Гент" (Бельгія):  Рінне, 13. Мітровіч С., 21. Асаре, 55. Гершон, 10. Ренато Нето, 15. Саіф, 17. ван дер Брюгген, 32. Фоке, 77. Мілічевіч, 24. Пербе, 27. Саймон.

Команди вже на полі, футболісти готові розпочинати сьогоднішній двобій!

Матч "Шахтар" - "Гент" (Бельгія): текстова трансляція на 032.ua (ФОТО), фото-1

2.хв. - "гірники" заробляють право на кутовий поблизу воріт голкіпера Рінне.

3.хв. - а ось і перший удар у виконанні українських футболістів. Перший удар на рахунку Коваленко, однак м'ял полетів набагато вище воріт бельгійської команди.

5.хв - напівмомент створюють у гравці бельгійської команди. Саймон легким ударом головою спрямовує м'яч просто у руки П'ятову.

12.хв. - гооооол!! Відкриває рахунок у матчі українець Віктор Коваленко! Голкіпер суперника вибиваючи м'яч у поле після пасу від свого захисника, віддав точну передачу на Коваленка, який перебував практично у центрі поля. Із технікою у Віктора все гаразд, тож він легким ударом перекинув захисників і голкіпера і влучив у пусі ворота! 1-0 на користь "гірників"!!

16.хв. - небезпечно поблизу володінь П'ятова! Мілічевіч завдав удару із метрів 15, однак м'яч пройшов поблизу стійки воріт!

18.хв. - Даріо Срна "запоров" переспективний штрафний для своєї команди. До воріт суперника було приблизно 25 метрів, а знаючи прекрасний удар хорвата, вболівальники "гірників" розраховував бодай на небезпеку у штрафній суперника. Однак Срна скерував м'яч набагато вище воріт.

Матч "Шахтар" - "Гент" (Бельгія): текстова трансляція на 032.ua (ФОТО), фото-2

19.хв. - після обрізки бельгійці донеччани виходили у перспективну атаку 4 у 3, а завершального удару завдавав Бернард. Однак бразилець пробив не у ворота, а на трибуни, чим потішив місцеву торсиду.

22.хв. - непогано пробивав Пербе, однак забракло точності гравцю.

27.хв. - ух, який ж момент втрачають бельгійці! Пербе вибігав на побачення із П'ятовим, намагався перекинути м'яч через нашого голкіпера однак перекинув і ворота!

30.хв. - гоооооол!! "Шахтар" подвоює свою перевагу! Гол на рахунку Феррейри!!

38.хв. - заміна у складі "шахтаря". Замість травмованого Коваленка на поле виходить бразилець Дентіньйо.

45.хв. - "гірники" йдуть на перерву із комфортную перевагою у два м'ячі. Чекаємо на тайм другий.

46.хв. - гоооооол!!! Бернард у самому дебюті другого тайму робить рахунок розгромним на користь "Шахтаря"!!

50.хв. - Кулібалі небезпечно пробивав головою по воротах П'ятова. Неточно.

62.хв. - заміна у складі бельгійської команди. Замість  ван дер Брюггена на полі з'являється Рабіу Ібраім.

А перед заміною ще один небезпечний момент створив Кулібалі. Отримаши передачу від партнера, Кулібалі цілив у дев'ятку воріт П'ятова та цього разу м'яч полетів трохи вище цілі.

75.хв. - гоооол!!! Рахунок стає 4:0! За "гірників" відзначається Тайсон, який хвилину тому вийшов на заміну!

80.хв. - заміна у складі "гірників". Замість Ферейри виходить Едуардо.

85.хв. - гоооол!!!Малишев робить рахнок 5:0 на користь "Шахтаря"!!! Прямо як у відомій пісні про Аргентину і Ямайку:))

Ну що ж, феєричний футбол у виконанні "гірників", і як наслідок - красива і заслужена перемога!