
12:41, 17 квітня 2012 р.
Майже місяць тривали перевірки львівських аптек на наявність незаконних наркотиків
З 22 березня до 13 квітня Червоноградським МВ ГУМВС України у Львівській області було проведено оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Батискаф».
Про це повідомили в прес-службі ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.
В ході операції перевірялись аптеки, лікувальні заклади, комерційні структури тощо. Правоохоронці виявляли «вуличну» торгівлю, де наркозалежні можуть придбати психотропні, сильнодіючі й отруйні лікарські засоби.
Міліціонерами перевірялися особи, які раніше притягалися до кримінальної відповідальності за виготовлення чи розповсюдження наркотиків. Головна мета усіх перевірок – перекриття витоку лікарських препаратів і прекурсорів на підпільний ринок, а також їх розповсюдження на території області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:04
Вчора
ТОП новини
Оголошення
20:07, 6 липня
4
13:30, 9 липня
14
19:53, 6 липня
2
10:19, 10 липня
1
live comments feed...
Коментарі