З 1 жовтня повноцінно запрацює електронна реєстрація дітей у cадочки Львова

За інформацією управління освіти ЛМР, через велику кількість охочих зареєструвати свою дитину ще у 2 дошкільні навчальні заклади, виникли невеликі проблеми, які виправлять до 1 жовтня.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Електронна реєстрація дітей дошкільного віку в ДНЗ м. Львова працює за електронною адресою: http://edu.smart.lviv.ua/. Зараз за цією адресою можна зареєструвати дітей, які не були зареєстровані у колишній реєстрації.

«В серпні 2016 року розпочала свою роботу нова електронна реєстрація, яка працює на базі нашої львівської платформи. Звісно, що ці люди, які розробляли цю програму, не врахували всіх особливостей. 

Найлегшою є реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів. Тобто, якщо батьки їх реєструють вперше, вже таких батьків за 3 тижні зареєструвалося 1204 особи.

Виникають невеликі проблеми у тих батьків, які з 1 вересня мали можливість обрати ще 2 дошкільні начальні заклади додатково при умові, якщо їхня дитина була зареєстрована до садочку. На сьогоднішній день виправляють усі недоліки і з 1 жовтня батьки матимуть можливість знову ж таки вносити зміни до електронної реєстрації і додавати ще 2 садочки для того, щоб їхні діти могли мати вибір у відвідувані дошкільного навчального закладу.

На сайті управління освіти Львівської міської ради є уся інформація, батьки можуть зайти на наш сайт і подивитися на адресу електронної реєстрації», - зазначила Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

Із 1 вересня 2016 р. було заплановано ввести в дію функцію «виправлення колишньої заявки» із використанням верифікаційного коду. Тобто, батьки, діти яких не потрапили до ДНЗ 01.09.2016 р., самостійно матимуть можливість виправити електронну заявку, додавши ще два дошкільні заклади за пріоритетністю для зарахування дитини на 2017-2018 н.р. Цю функцію було запроваджено, частина батьків скористалася нею, проте, виникли певні технічні збої. Працівники ІТ змушені доопрацювати систему та проаналізувати базу даних, оскільки виявилося, що існує 15% неправдиво поданих батьками заявок.

Враховуючи той факт, що уніфікована система реєстрації дітей до ДНЗ є високонавантаженою та потребує великої кількості складних взаємозв’язків, функція «виправлення колишньої заявки» працюватиме з 1 жовтня 2016 р. Причин для хвилювань батькам немає, оскільки, система фільтруватиме усі заявки за датою реєстрації, змінити яку немає можливості.

З метою зарахування дітей у новостворені ДНЗ№ 17, ДНЗ№ 168, НВК «Школа – садок І - ІІІ ст.. № 38» у вересні - листопаді 2016 р., батьки повинні подати заяви в управління освіти. Такий перевід у ручному режимі здійснюватимуть ІТ спеціалісти до 10.10.2016 р.

Нагадаємо, що з 15 серпня у Львові запрацювала нова електронна реєстрація дітей у садочки.

Згідно з правилами нової електронної реєстрації батьки зможуть подавати заявки не в один дошкільний навчальний заклад, а одразу в три, при цьому вони повинні вказати пріоритетність закладів.

Окрім цього, якщо раніше батьки, чиї діти потрапили у садочок згідно з електронною чергою, змушені були прийти до дошкільного закладу і підтвердити свою заяву впродовж 10 днів, то тепер вони можуть це зробити за 30 днів.

Ті батьки, діти яких не потраплять у садочок через відсутність місць, матимуть змогу також переєструвати заяву у новостворені садочки або записати дитину у групу короткотривалого перебування.

Додамо, що у Львові з 2013 р. і до цього року працювала електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади, але зараз у відділі освіти міськради визнають, що вона була недосконала.

Зазначимо, що станом на сьогодні у садочки хочуть піти 9 тис. дітей, але в у львівських дошкільних закладах є місце лише для 5 тис. 600 дітей.

Львів новини 032ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі