
15:30, 4 серпня 2016 р.
У Львові знову повідомили про замінування Господарського суду
Дзвінок від аноміма отримав співробітник Господарського суду, після чого негайно звернувся до правоохоронців.
Про це 032.ua повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
На місці події працюють слідчі, вибухотехніки, кінологи та працівники інших служб. Проводиться евакуація працівників та відвідувачів суду.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Нагадаємо, що у понеділок, 1 серпня, правоохоронці двічі отримували повідомлення про замінування Господарського суду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:38, 11 червня
20
10:38, 11 червня
34
23:53, 21 червня
