В ЛКП відмовились зареєструвати дитину через неукладений договір на вивезення сміття

У Львові керівництво ЛКП «507» відмовило мешканцю зареєструвати місце проживання його малолітнього сина через те, що чоловік не уклав договір на вивезення сміття. Про це повідомили у прокуратурі Личаківського району Львова.

Львів’янин звернувся в ЛКП, щоб зареєструвати місце проживання свого новонародженого сина та отримати довідку, з метою її подальшого подання в відділ праці і соціального захисту населення для отримання допомоги. Паспортист перевіривши подані заявником документи, дала бланк заяви про реєстрацію місця проживання. Після цього чоловік звернувся до керівництва ЛКП для того, щоб завізувати заяву, однак його заяву не прийняли у зв’язку з тим, що він не уклав договір з підприємством на вивіз побутового сміття.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» для реєстрації місця проживання особа подає письмову заяву, паспортний документ, квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати. Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання подання особою інших документів. Заява особи про реєстрацію місця проживання є єдиною підставою для реєстрації місця проживання особи.

На усунення вказаних порушень прокуратурою району внесено подання про усунення порушень вимог чинного законодавства, щодо реєстрації місця проживання малолітньої дитини, за результатами розгляду якого винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі