Від прокурора Львова вимагають перевірити діяльність керівництва АТП №1

Працівникам комунального підприємства АТП №1 не виплачують вчасно зарплату, а керівництво підприємства вимагає від водіїв щоденної здачі певної суми. Про це сьогодні під час сесії міськради повідомив депутат «свободівець» Іван Гринда.

Він наголосив, що ситуація із транспортом надалі залишається неконтрольованою, а подальше перебування на посадах начальника та заступника управління транспорту загрожує лише погіршенню транспортного сполучення у Львові.

З подібним запитом також звернувся інший депутат ЛМР Юрій Михальчишин.

«До мене звернулись представники трудового колективу АТП №1, які повідомили низку фактів про стан функціонування підприємства, що є критичним з огляну на показники фінансово-господарської діяльності та стан матеріально-технічної бази. Такий стан справ спричинений прийняттям неефективних та протиправних управлінських рішень», - заявив Ю. Михальчишин.

Він наголосив, що відповідно до договору, про організацію перевезень АТП №1 мало забезпечувати перевезення пасажирів на 16 маршрутах, використовуючи власний автопарк. Натомість, частину як радіальних, так і хордових маршрутів передали обслуговувати автотранспорту приватних перевізників, що суттєво зменшує надходження комунального підприємства.

Водночас, міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що на комунальному підприємстві АТП №1 працює комісія та управління контролю і аудиту. За висновками комісії будуть прийняті відповідні управлінські рішення.
«На підприємстві АТП №1 є певні проблеми. Ми працюємо над тим, аби платежі по заробітній платі були своєчасними. На АТП №1 вже тиждень часу працює комісія, управління контролю та аудиту. До кінця тижня комісія завершить свою роботу і ми приймемо правильні рішення», - зазначив міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі