Чи готовий Львів прийняти Євробачення-2017? (думки львів'ян)

Україна стоїть перед нелегким вибором – у якому місті провести Євробачення-2017. На проведення пісенного конкурсу претендують одразу кілька міст, зокрема Київ, Одеса, Дніпро, Херсон та Львів. Чи місто Лева готове прийняти масштабне дійство, кореспондент 032.ua поцікавилася у пересічних львів'ян.

Львів'янка Наталя обома руками за те, аби у Львові провели Євробачення-2017. Дівчина впевнена, що місто справить на європейців гарне враження. Однак вона навіть не уявляє, де саме можна влаштувати масштабний пісенний конкурс.36abb872-166a-4240-9ead-9401dc027a8c

"Навіть не знаю, де саме у Львові можна провести Євробачення… Попри це, дуже хочу, аби саме наше місто його прийняло. Думаю, що ми зможемо", – додала Наталя.

Львів'янка пані Галина переконана, що у Львові Євробачення зараз не на часі. За її словами, місто Лева першим ділом має вирішити проблему зі сміттєзвалищем.

Чи готовий Львів прийняти Євробачення-2017? (думки львів'ян), фото-1

"Пір під час чуми! Я не проти, аби ми провели Євробачення, однак керівництво міста повинне скерувати свої сили на більш суттєві проблеми", – зазначила пані Галина.

Львів'янин пан Микола вважає, що найбільш достойно провести Євробачення вдасться саме Києву. Столиця, як наголошує чоловік, має більше можливостей, ніж Львів.

Чи готовий Львів прийняти Євробачення-2017? (думки львів'ян), фото-2

"А ми маємо гроші на Євробачення? Вони хочуть провести його на стадіонах, однак Європа влаштовує подібні пісенні конкурси у величезних залах", – додав пан Микола.

Львів'янка пані Юлія не проти, аби Євробачення-2017 пройшло саме у Львові.

Чи готовий Львів прийняти Євробачення-2017? (думки львів'ян), фото-3

"Я звісно за Львів, але можна і в Києві його провести", – зазначила пані Юлія.

Нагадаємо, що за право провести Євробачення наступного року Львів конкуруватиме із Дніпром, Одесою, Харковом та Києвом. 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі