До Львівського університету БЖД МНС приєднали Вінницьке училище

Міністр МНС Віктор Балога підписав наказ про реорганізацію Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту (ВВПУЦЗ) шляхом приєднання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та утворення Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з окремими правами юридичної особи. Про це розповів речник ЛДУ БЖД МНС Антон Крук.

За його словами, заходи здійснено з метою оптимізації системи підготовки кадрів служби цивільного захисту. Зараз триває розробка концепції реформування МНС, яка стала логічним продовженням адміністративної реформи в державі.

«Училище університету є правонаступником ВВПУЦЗ, яке ліквідовується. Курсанти, учні та слухачі ВВПУЦЗ продовжуватимуть навчання в училищі Університету. Зараз триває процес реорганізації, відпрацювуємо пропозиції щодо організаційно-штатної структури, проекту штату училища та укомплектування посад», - розповів А.Крук.

Випускники Вінницького училища вже змогли відчути переваги такого об’єднання. Більшість з них зможуть продовжити своє навчання в Університеті та здобути наступний освітній рівень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі