Львіським школярам дозволять поексперементувати з алкоголем

У середній школі №21 міста Львова розпочнеться цикл «Тверезих уроків», які охоплять більшість шкіл міста. Основною метою таких уроків є донесення до дітей, в максимально доступній формі, інформації про шкідливість алкогольних сумішей та тютюну для організму людини. Про це повідомили організатори заходу ЛОО Молодіжний націоналістичний конгрес (МНК).

Захід пройде у формі відкритого уроку з показом фільмів та кліпів, інтерактивними бесідами з школярами та експерементами з спиртними сурогатами, досліджуючи їх діти зможуть наочно пересвідчитись у негативному впливі алкоголю на людський організм.

«Ми плануєм провести подібні уроки у більшості з шкіл Львова. Показати не тільки шкідливість, але й дати альтернативу. На нашу думку нею є активний відпочинок, гуртки, спортивні секції. Саме цим і займається наша організація. Ми проводимо табори, туристичні мандрівки, велотури, сплави та інші заходи для молоді» - зазаначив голова ЛОО МНК Андрій Бень.

За даними статистики, Україна посідає друге місце в світі по дитячому алкоголевживанню та тютюнопалінні. Щороку від алкоголю і тютюну гине понад 400 тис. українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі