Для школярів пропонують викладати курс «Фінансова гармотність»

Загальноосвітні навчальні заклади з нового навчального року матимуть змогу обирати новий для викладання курс - «Фінансова гармотність». Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про курс за вибором для загальноосвітніх навчальних закладів Фінансова гармотність».

За повідомленням прес-служби УБС НБУ лист розіслано усім управлінням освіти облдержадміністрацій.
Курс «Фінансова грамотність» розроблений науковцями Університету банківської справи Національного банку України з метою виховання освіченого фінансового споживача та підготовки його до взаємодії з існуючою фінансовою системою. Пропонований курс забезпечено навчальною програмою, робочим зошитом для учня та навчальним посібником, які схвалені комісією з економіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

За словами радника ректора УБС НБУ Тамари Смовженко, курс «Фінансова гармотність» орієнтований на вироблення практичних вмінь, навичок та компетенцій, а не просто отримання суто теоретичних знань. Навчальний матеріал розрахований на викладання протягом всього навчального року – 30 уроків.

«Пілотне» викладання курсу  «Фінансова гармотність» уже проводиться протягом другого семестру 2011/2012 навчального року, відповідно до наказу Міністерства освіти, науки, молоді та спорту. До експерименту долучені 13 шкіл, ліцеїв та коледжів з 5 регіонів України: Київ, Львів та Львівська область, Харків, Черкаси та Донецька область. Пілотом охоплено понад 550 учнів 10-х класів. Після завершення експерименту його результатом буде доопрацювання навчально-методичних посібників та навчальної програми курсу – протягом літа 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі