Львівській політехніці ректор хоче започаткувати недільні школи

Ректор НУ «Львівська політехніка» прагне налагодити результативну та тісну співпрацю з церквою. Юрій Бобало надіслав лист до Глави Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава. У листі ректора йдеться про створення недільних шкіл, котрими б спільно опікувалися Університет та Церква.

Про це повідомили в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка».

У зверненні міститься також побажання, аби духовні отці брали активну участь у «круглих столах» та бесідах-дискусіях в освітньо-науковому та молодіжному середовищах. Висловлена пропозиція залучати їх до популяризації різноманітних спільних науково-просвітницьких ініціатив.

«Звертаюся до Вас, — пише професор Юрій Бобало, — як до особистості, чия наполеглива праця і зусилля у справі здійснення позитивних змін у суспільстві та оздоровлення його менталітету привертають увагу широкої громадськості. Своєю діяльністю Ви демонструєте здатність нестандартно мислити і бачити глибинні проблеми. Однією з таких, яка за нашими сподіваннями робить нас союзниками і однодумцями, є проблема впровадження верховенства науки, виховання високих моральних та інтелектуальних цінностей молодого покоління».

У листі-відповіді Глава УГКЦ Блаженніший Святослав схвалив і благословив ініціативи Львівської політехніки. Він також висловив переконання, що така співпраця відкриє можливість молодій людині ще глибше переосмислити своє значення для місцевої громади і для суспільства в цілому».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі