На Lviv Fashion Week покажуть колекції одягу "BACK TO THE ROOTS” та “ВОНА”

У Львові триває LVIV FASHION WEEK AW 2016. Детальніше про колекцію жіночого одягу  “ВОНА” та   „BACK TO THE ROOTS”

Колекція жіночого одягу “ВОНА”

Осінь - зима 2016/17

Каліта Тетяна – молодий дизайнер, яка дебютувала на LvivFashionWeek у конкурсі молодих дизайнерів “Саботаж” (2012 р.), де посіла друге місце із колекцією “Експресія прямокутника”. У 2014 р. був створений бренд TataKalita, що є постійним учасником LvivFashionWeek.

Сьогодні TataKalita пропонує нову колекцію осінь-зима 2016/17 під загадковою назвою "ВОНА"

Хто ж така ВОНА? Цим словом, здається сказано все і водночас нічого.

ВОНА...

Вічна й безмежна, велична і добра.

Духом любові наповнена сповна.

Та, що вмирає заради життя і повертається у буття.

Мила і грізна, цнотлива і плідна.

Доси не впізнана - ВОНА....

ДУША ЖІНКИ.

У новій колекції використовуються контрастні матеріали - ніжний шовк, мохеровий трикотаж, елементи декоративної сітки, пальтова тканина в квіти. Кольорова палітра символізує останні дні осені, червоні декоративні елементи - наче ягоди на оголених деревах. Основним декором виступають кульки, викладені в орнамент - наче перші сніжинки торкнулись суконь і наповнили їх собою. Вільна форма надає легкості та свободи, впевненості у русі і діях. Усе наповнене жіночністю, зимовою казкою та осінньою ностальгією.

“Тут присутнє прагнення висловити своє бачення душі жінки. Її ніжної, ранимої та водночас сильної натури. Це суміш романтичної легкості та впевненої екстравагантності, стриманої класики та її вільного трактування. Ця колекція - свіжий ковток для жінки, щоб відчути себе не лише стильною, але й жіночною у будь - якому віці”

Шукайте нас у соцмережах Facebook та Вконтакті #tatakalita

Instagram: @tatakalita

E-mail: [email protected]

Tel. -067 277 07 04 

      „BACK TO THE ROOTS” осінь/зима 2016/17

Колекція створена під впливом нової культурної перспективи і явища глобалізації, взаємопроникаючих і взаємовпливаючих одна на одну традицій, що надходять з усіх континентів. В період розвитку туристичного бізнесу і легких подорожей, культури стикаються між собою і змішуються.

Прикладом може бути африканський континент - де традиційні народні костюми протрималися відносно довго, але поступово втрачають свої початкові форми - завдяки щораз частішій появі легкодоступного одягу з Європи і Америки. Це явище також працює в іншу сторону - туристи і мандрівники привозять до своїх країн численні предмети і етнічне вбрання. Таким чином, локальні традиційні техніки рукоділля і оздоблення поєднуються з культурними впливами ззовні - створюючи щось нове, своєрідний мікс традицій. Колекція демонструє це неминуче, зростаюче явище і розкриває образ сучасного кочівника, яким кожний з нас (принаймні певною мірою) став. Використовуються етнічні елементи (колорит інспірований племінними костюмами масаї і догонів), проте дизайнер працює з сучасними, європейськими формами. Важливим є використання ручної роботи - в'язання, в'язання гачком, ткання на традиційних кроснах. Також використовуються місцеві матеріали - в основному польська вовна, яка є даниною польській традиції, історії і польському модному промислу XIX ст..

Klaudia Markiewicz - студентка другого курсу магістерських студій відділу дизайну одягу Академії мистецтв у Лодзі. Є стипендіаткою Міністерства культури і національної спадщини та Лодзького воєводства. Роботи Клавдії - результат захоплення ручною працею, уваги до деталей. Більшість фактур створені вручну. Її робота спрямована на тих, хто шукає нестандартні рішення в моді і хто любить бути впевненим у носінні раритетів.

[email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі