Садовий розповів про перші позитивні зміни від впровадження електронного урядування

У четвер, 17 березня, під час конференції «Інформаційно-комунікаційні технології на підтримку реформам з децентралізації в Україні» міський голова Львова розповів про те, які уже є зміни у Львові від впровадження електронного урядування.

032.ua подає ключові цитати мера Львова із його доповіді:

Садовий розповів про перші позитивні зміни від впровадження електронного урядування (фото) - фото 1 Садовий розповів про перші позитивні зміни від впровадження електронного урядування (фото) - фото 1 Садовий розповів про перші позитивні зміни від впровадження електронного урядування (фото) - фото 1 Садовий розповів про перші позитивні зміни від впровадження електронного урядування (фото) - фото 1 Садовий розповів про перші позитивні зміни від впровадження електронного урядування (фото) - фото 1

Додамо, що за інформацією прес-служби ЛМР з початку 2016 року Львівська міська рада у тестовому режиму запустила систему електронного документообігу, розроблену та впроваджену за грантові кошти. У ній вже зареєстровано понад 40 тисяч документів. У системі працюють усі виконавчі органи міської ради. Кожен працівник має свій електронний кабінет, в який надходять його документи та завдання на виконання. 

Наступним етапом розвитку системи буде підключення до неї комунальних підприємств та установ. Система має на меті об’єднати всі виконавчі органи та підпорядковані установи для обміну документами та в подальшому бути інтегрованою в загальну інформаційну систему міста. 

Більше про політичне  життя Львова читайте ТУТ.

 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі