Львівські бібліотеки мають можливість отримати безкоштовну книгу

Технічним ВИШі та науково-технічні бібліотеки мають можливість отримати безкоштовну книгу про утилізацію промислових відходів. Книги дарує львівський хімік, кандидат технічних наук Віра Тузяк, яка допомагала у ліквідації техногенної аварії в Ожидові.

Книгу «Теоретичні основи утилізації промислових відходів та синтезу нових будівельних матеріалів. Знешкодження отруйних, токсичних речовин, радіоактивних відходів» можна отримати за умовою оплати поштової пересилки.

Про це повідомили в прес-службі львівської міськради.

«Так, ця книжка буде корисна для використання, практичної реалізації, апробації, тестування у реальних умовах високої радіації, в місцях високого техногенного ризику зберігання непридатних хімікатів, токсичних, отруйних речовин та утилізація промислових відходів, адже деякі з описаних в книзі методів мають не лише теоретичний характер, але й перевірені під час надзвичайних ситуацій», - зазначає авторка книги Віра Тузяк.

Для отримання книги необхідно відправити заявку-замовлення з гарантійним листом оплати поштових витрат на адресу: 79000, м. Львів, вул. Словацького, 1, Головна пошта, а/с 50, Тузяк В. Є. Контактна особа – Віра Тузяк, тел.: 261-04-14.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі