Зараз
22:07, 18 лютого 2016 р.

Матч "Шахтар" - "Шальке": текстова трансляція на 032.ua

Зараз

Сьогодні, 18 лютого. на "Арені Львів", 0 22:05 розпочнеться перший раунд протистояння 1/16 фіналу  Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та німецьким "Шальке".

032.ua проведе текстову трансляціюю поєдинку.

Стартові склади команд.

"Шахтар" (Україна): 30. А.П'ятов. 5. О. Кучер. 6. Т. Степаненко. 11. Марлос. 17. М. Малишев. 21. О. Гладкий. 28. Тайсон. 31. Ісмаілі. 33. Д. Срна (к). 44. Я. Ракицький. 74. В. Коваленко.

"Шальке" (Німеччина): 1. Ферман. 3. Ж. Кайсайра. 6. Колашинац. 6. Гайс. 7. Мейер. 8. Горецка. 11. Беланда. 13. Чупо-Мотінг. 19. Сане. 32. Матіп. 33. Нойштедтер.

1.хв. Матч розпочато!

8 хв. Команди обмінялися кутовими ударами, однак без небезпечних моментів.

10 хв. Гравець "гірників Марлос подає кутовий, Ракицький зльоту пробиває, але не влучає у отвір воріт Фермана. М'яч більше контролюють гравці української команди.

14 хв. А от зараз "Шахтарю" відверто пощастило!! Срна врятував свою команду після небезпечного удар Беланда!

20 хв. Кутовий для "Шахтаря" завершується нічим.

23 хв. Небезпечно втікав у контратаку Сане. М'яч після його удару головою пролетів повз ворота Андрія П'ятова.

26 хв. Непоганий шанс мав Гладкий, але...

28 хв. Який момент втрачають "гірники"!!!! Коваленко обіграв Матіпа і пробив по воротам - поруч зі стійкою!!!

36 хв. Дуже активна п'ятихвилинка від "Шальке". І дуже гаряче біля воріт "Шахтаря". В кінці донеччани намагалися вибігти у контратаку, але втратили м'яч.

45 хв. Арбітр компенсував 1 хвилину до першого тайму.

45+1 хв.  Перший тайм завершено. Рахунок не відкрито - 0:0.

Розпочався другий тайм.

55 хв. Небезпечну атаку "Шальке" зупинив Олекснадр Кучер, який не дозволив Сане увірватися у штрафний майданчик "гірників.

58 хв. Ракицький дуже не точно пробиває по воротах "Шальке".

61 хв. І знову Беланда загрожував воротам "Шальке". ЦЬого разу гравець із лінії воротарського майданчика пробивав в один дотик - П'ятов прочитав удар, на щастя для "гірників".

64 хв. І знову небезпечно біля воріт донецької команди. Цього разу після подачі кутового з лівого флангу.

67 хв. Матіп після подачі кутового пробиває П'ятова. Та арбітр не зараховує взяття воріт, фіксуючи порушення правил на Гладкому.

70 хв. Заміна від Мірчи Луческу. Замість Марлоса на поле виходить Велінгтон Нем.

А фанати "Шальке" тим часом, влаштували димову завісу над "Ареною Львів".

75 хв. Після кутового Кучер віддав пас ногою на Андрія П'ятова. Рефері вважає, що це вільний удар!!

76 хв. Стінка приймає удар на себе!!

79 хв. Гладкого вивели на ударну позицію, але форвард пробив точно у голкіпера. І одразу ж Кучер отримує жовту картку від арбітра.

80 хв. Заміна у складі "Шахтаря". Замість Тайсона виходить Едуардо.

81 хв. Заміна у команді "Шальке". Шопф змінює Мейєра.

83 хв. Жовту картку у складі "гірників отримує Гладкий.

86 хв. Кучер у центрі поля фолить і отримує другу жовту. "Шахтар" дограватиме у меншості.

87 хв. Заміна у складі "Шальке". Сане йде відпочивати, замість нього гратиме Сем.

88 хв. Заміна у складі гостей. Хунтелаар виходить на поле замість Беланда.

89. Заміна у складі "Шахтаря". Крівцов змінює Малишева.

Арбітр компенсував 4 хвилини.

90+4 хв. Матч завершено! рахунок 0-0 і все вирішуватиметься у наступному матчі.