У Львівській політехніці визначатимуть кращого науковця року

У Національному університеті «Львівська політехніка» триває щорічний університетський конкурс «Кращий молодий науковець року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових досліджень молодих науковців «Львівської політехніки». Про це повідомляє інформаційна служба підтримки «Львівської політехніки».

«Конкурс відбувається відповідно до тимчасового положення, яке розроблене на підставі ухвали Вченої Ради Університету. Він проводиться у два етапи. Найкращі визначаються за такими галузями наук: технічні спеціальності (2 переможці), природничі (1 переможець) та соціогуманітарні (1 переможець). Конкурс проводиться на початку року за результатами наукових здобутків претендентів на звання «Кращого молодого науковця року» за попередній календарний рік. Переможців визначає науково-технічна рада університету, далі вони оголошуються за наказом ректора «Львівської політехніки», - розповіла заступник начальника науково-дослідної частини Лілія Жук.

Конкурсний відбір претендентів проводиться виключно на підставі рейтингової оцінки.

Кращі науковці року відзначаються цільовими коштами, які вони зможуть використати на наукові відрядження упродовж наступного календарного року. До того, ж такі освітні заходи є заохоченням до участі в наступних наукових конференціях та виступах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі