• Головна
  • Львівські чорнобильці йдуть за межі області
16:00, 20 січня 2012 р.

Львівські чорнобильці йдуть за межі області

Вимоги чорнобильців незмінні: аби держава дотримувалася чорнобильського закону та провела виплати по суддівських рішеннях.

За словами голови фонду «Діти Чорнобиля Львівщини» Валентини Буренок, останнім часом стосовно чорнобильців не змінилось нічого. Ситуація залишається напруженою.

Але об'єднання чорнобильців не планує проводити найближчим часом якісь акції, хіба що 22 січня в Києві відбудеться Круглий стіл за участю громадських організацій, де підніматимуться старі питання.

«Нас не слухають у Львові, тоді ми йдемо за межі області. Ми вже звернулись до ВОЗ, ООН та інших організацій. Листи доставлено адресатам. Наразі йдуть приготування до перевірки щодо порушення прав людини в Україні», - заявляє голова голова фонду «Діти Чорнобиля Львівщини» Валентина Буренок.

«Хіба можна прожити на 1000 гривень?! 1000 гривень сьогодні — це заплатити за комунальні послуги, на їжу нічого не лишається. Ми всі постраждалі однаково. І вимагаємо, щоб виплачували нам пенсії так, як це визначено законом. Навіть між ліквідаторами зробили перерахунок по-різному. Суми коливаються від 900 грн і 1200, до 2000 грн і 4000 грн. Але таких, що мають більшу пенсію небагато. Вимагаємо аби у всіх були однакові пенсії», - каже голова фонду «Діти Чорнобиля Львівщини» Валентина Буренок.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...