Садовий поїхав у Вроцлав і взяв участь у презентації проекту Львівської вулиці (ФОТО)

Львівський міський голова Андрій Садовий з дружиною, делегацією від міської ради Львова та мистецьких кіл Львова взяв участь в інавгурації року Європейської столиці культури Вроцлав 2016.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, офіційна церемонія відбувалась сьогодні, 17 січня, у м. Вроцлав (Польща). В рамках інавгурації Вроцлава окрема роль була відведена саме Львову. 

Зокрема міський голова Львова взяв участь у презентації проекту Львівської вулиці в рамках Львівського місяця у квітні 2016. 

«Львів - дуже важливе місто для України. Культура - це саме той міст, який дає змогу будувати і налагоджувати співпрацю. Завдяки нашим партнерам ми матиме змогу протягом місяця показати Україну і Львів світу. Добра кава, прекрасна гастрономія, чудова атмосфера. Це все буде цілий місяць у Вроцлаві вже в квітні. Всіх, хто в цей час буде у Вроцлаві, запрошуємо сюди. Буде неймовірно гарно та атракційно і з'явиться ще більше і більше бажання приїхати і побачити це все в оригіналі у Львова», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Також у презентації взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця та Генеральний Консул України в Кракові Олег Мандюк. Окрім того в рамках візиту до Вроцлава голова провів зустрічі з мером Вроцлава Рафалом Дуткевичем та міністром культури Польщі Павелом Глінським.

Нагадаємо, що протягом 366 днів Вроцлав буде носити почесний титул Європейської столиці культури, який надає Європейський Союз з 1985 року.

Винятковою подією в календарі Європейської столиці культури Вроцлав 2016 є Церемонія відкриття в Національному форумі музики, що розпочалась концертом, присвяченим творчості Янніса Ксенакіса. Після концерту відбулось «Пробудження» – виняткова подія, автором якої є Коріс Болдвін, британський артист та митець. Вулицями міста пройшли 4 духи Вроцлава: Інновації, Багатьох віросповідань, Повені, Реновації, щоб зустрітися на Ринку.

Додатковою цікавинкою стали вернісажі робіт Едуардо Чіліди «Тони» та виставки Музей Мрій, а також відкриття експозиції, яка підсумовує 25 річну історію найважливішої нагороди в галузі сучасної архітектури, яку надає Європейська комісія разом з фондом Людвіга Міса ван дер Рое – Made in Europe.

Фото: 7911d850-6570-449e-b6ce-52a4159cdea3ea6498d2-bcf3-4293-8929-56351bd1a9bd

Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі