Обіцянка: затримок у держзакупівлі медпрепаратів не буде

Такий прогноз на 2012 рік дала заступник Міністра охорони здоров'я Галина Калішенко в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Починаючи з 2011 року Міністерство розпочало оптимізацію номенклатури закупівель ліків, за період з травня до кінця року укладено усі необхідні договори на повну суму, передбачену держбюджетом-2011. Більше того, за минулий рік вдалося знизити ціни на лікарські засоби, які закуповуються за державний рахунок і досягти значної економії коштів: при загальній сумі 1,9 млрд грн., передбачених держбюджетом-2011, економія по програмах досягла 155 млн грн.» ― йдеться у інтерв’ю.

Галина Калішенко зазначила, що у минулому році був значно розширений перелік компаній, що беруть участь в торгах, до 70 фірм. Це створює умови для здорової конкуренції, а значить дозволяє знизити вартість ліків.

Однією з позитивних тенденцій минулого року є налагодження зв'язків безпосередньо з українськими виробниками ліків. У їх числі ― фармкомпанії «Дарниця» та «Луганський хіміко-фармацевтичний завод», які раніше працювали через дилерів.

Також Міністерству вдалося налагодити методичну і ефективну роботу з постачальниками, завдяки чому в 2011 році 1/3 усіх постачань була проведена достроково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі