
17:00, 26 грудня 2015 р.
Нетверезий підліток влаштував скандал у дитячій лікарні на Львівщині
Дівчина - учениця одного із місцевих коледжів ображала лікарів нецензурною лайкою, поводила себе досить агресивно і відмовлялася надати лікарям потрібну інформацію.
Повідомляє прес-служба ГУ нацполіції у Львівській області, інформує 032.ua.
Незважаючи на неодноразові прохання лікарів заспокоїтись і поводити себе адекватно, дівчина продовжувала бешкетувати у стінах медичного закладу. Тож на допомогу було викликано патрульну службу.
Представники поліції досить швидко знайшли батьків неповнолітньої бешкетниці та провели із ними профілактичну бесііду. Наразі правоохоронці з’ясовують, хто і де саме продав дитині алкогольні напої.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:41, Вчора
183
15:35, 11 червня
13:46, Вчора
77
10:06, Сьогодні
1
