
17:00, 26 грудня 2015 р.
Нетверезий підліток влаштував скандал у дитячій лікарні на Львівщині
Дівчина - учениця одного із місцевих коледжів ображала лікарів нецензурною лайкою, поводила себе досить агресивно і відмовлялася надати лікарям потрібну інформацію.
Повідомляє прес-служба ГУ нацполіції у Львівській області, інформує 032.ua.
Незважаючи на неодноразові прохання лікарів заспокоїтись і поводити себе адекватно, дівчина продовжувала бешкетувати у стінах медичного закладу. Тож на допомогу було викликано патрульну службу.
Представники поліції досить швидко знайшли батьків неповнолітньої бешкетниці та провели із ними профілактичну бесііду. Наразі правоохоронці з’ясовують, хто і де саме продав дитині алкогольні напої.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
Оголошення
13:46, 17 червня
13:36, 19 червня
17
16:54, 25 червня
17
