
11:00, 26 грудня 2015 р.
У неділю у Львові відкриють пам’ятник Михайлові Вербицькому
27 грудня відбудеться відкриття та освячення пам’ятника авторові гімну України о. Михайлові Вербицькому.
Про це повідомляє кореспондент 032.ua.
Пам'ятник відкриють на розі вулиць Бандери-Чупринки-Вербицького.
На урочисте відкриття завітають: Анатолій Забарило, секретар Львівської міської ради; Олег Синютка, голова ЛОДА; Олександр Ганущин, голова ЛОР; Володимир Середа, голова товариства «Надсяння», ініціатор появи пам’ятника.
Початок о 13:00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
17:00
Вчора
Оголошення
15:23, 8 червня
11:48, 2 червня
16:10, 9 червня
