
21:03, 14 грудня 2015 р.
За два дні патрульні склали протоколи на 33-ох водіїв за керування у стані алкогольного сп'яніння
Впродовж вихідних патрульні поліцейські склали протоколи за керування у стані алкогольного сп'яніння на 33-ох водіїв.
Таку статистику оприлюднили у прес-службі патрульної поліції Львова.
Нагадаємо, нещодавно на Львівщині легковик з’їхав у кювет та зіткнувся із бетонною огорожею: троє постраждалих у важкому стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Цифровізація бізнесу: як правильно підготувати касову зону магазину до впровадження ПРРО
Новини компаній
17:00
Оголошення
16:55, 3 червня
00:18, Сьогодні
145
07:00, 7 червня
14:02, 2 червня
6
10:25, 9 червня
