
09:25, 4 січня 2012 р.
Львів'яни викинули сміття на 8 вантажівок
Як поінформували у Галицькій районній адміністрації, 1 та 2 січня з центральної частини міста вивезли 8 вантажівок сміття. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.
«Зокрема, 1 січня вивезли 5 машин сміття, а 2 січня – 3. Орієнтовно, стільки ж сміття було вивезено і минулого року. У порівнянні з попередніми роками, сміття менше», - зазначив начальник комунального відділу Галицької районної адміністрації Роман Белень.
Джерело фото: musor-vivoz.ru
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
17:00
Вчора
Оголошення
11:48, 2 червня
15:23, 8 червня
16:10, 9 червня
