• Головна
  • Податкова міліція Львівщини активізує боротьбу з «тіньовим» бізнесом
10:25, 29 грудня 2011 р.

Податкова міліція Львівщини активізує боротьбу з «тіньовим» бізнесом

У Львівській області податкова міліція активізує боротьбу з «тіньовим» бізнесом. Про це на нараді по підсумках 2011 року повідомив начальник Управління податкової міліції ДПА у Львівській області Руслан Плющ.

За його словами, задля отримання економічного ефекту також потрібно активізувати роботу щодо викриття резонансних злочинів міжрегіонального характеру, «конвертаційних» центрів, недопущення розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації з метою максимального збільшення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів, зокрема до Пенсійного фонду України. «Адже це – зарплата вчителям, медикам, виплата пенсій та допомоги малозабезпеченим сім’ям», - зазначив керівник податкової міліції Львівщини.

Поряд з цим, Руслан Плющ поставив перед підлеглими працівниками завдання щодо налагодження партнерських відносин з добросовісними платниками податків.

«Добросовісним платникам податків мають бути створені комфортні умови для ведення бізнесу, основані на принципах поваги до платника, безумовного паритету його потреб та інтересів», - підкреслив очільник податкової міліції Львівщини.

Джерело фото: wwwwakeupamericans-spree.blogspot.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...