• Головна
  • На Львівщині будують лабораторію, де досліджуватимуть патогени для зброї масового знищення
11:52, 20 грудня 2011 р.

На Львівщині будують лабораторію, де досліджуватимуть патогени для зброї масового знищення

На Львівщині планують створення лабораторії, куди звозитимуть для дослідження із сусідніх областей матеріали, що містять особливо небезпечні патогени. Серед цих патогенів є й такі, що можуть використовуватися для зброї масового знищення і біотероризму. Про це сьогодні під час сесії Львівської облради заявила голова фракції ВО «Свобода» Ірина Сех.


За її словами, 29 серпня 2005 року укладено угоду між Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки та Міністерством охорони здоров`я України стосовно співробітництва у галузі запобігань розповсюдженню технологій, патогенів та знань, які можуть бути використані з метою розробки біологічної зброї. Відповідно до угоди, передбачається технічна допомога США МОЗ України в модернізації та вдосконаленні чинних та будівництва нових сучасних діагностичних лабораторій для санітарно-епідеміологічної служби України.


«Нова лабораторія Львівської обласної СЕС буде об’єктом із підвищеними вимогами до безпеки, оскільки до цієї лабораторії на дослідження передбачається звозити зі сусідніх областей матеріали, що містять особливо небезпечні патогени. Серед цих патогенів є й такі, що можуть використовуватися для зброї масового знищення і біотероризму.
Зважаючи на особливий статус цієї лабораторії, виконавець робіт із будівництва об’єкту повинен мати відповідну кваліфікацію і досвід, дотримуватися усім вимог чинного законодавства, отримати необхідні дозволи і погодження», - зазначила депутат облради.


Ірина Сех звернулась до голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка та головного лікаря Львівської обласної санепідемстанції Романа Павліва з проханням надати інформацію щодо будівництва нової діагностичної лабораторії Львівської обласної СЕС.

Джерело фото: vgolos.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...