• Головна
  • У Львові розпочинають будівництво житла для ІТ-фахівців
20:00, 28 жовтня 2015 р.

У Львові розпочинають будівництво житла для ІТ-фахівців

Цієї суботи, 31 жовтня о 12 год, у Львові на вул. Студинського офіційно стартує будівництво IT House.

Як повідомили 032.uа у прес-службі Львівської міської ради, цей проект є неприбутковим, а самі ж квартири продаватимуться за собівартістю.

Реалізація проекту здійснюватиметься за принципом кооперативного будівництва

“Реалізація проекту здійснюватиметься за принципом кооперативного будівництва: охочі придбати житло стають учасниками житлово-будівельного кооперативу та вносять оплату визначеними частинами впродовж періоду будівництва житла. Взяти участь у проекті можуть лише працівники компаній-учасників Львівського IТ Кластеру”, — зазначили у прес-службі.

Також в рамках події відбудеться посвячення землі та закопування капсули часу.

Завершити будівництво планують житла для працівників ІТ-індустрії у 2017 році. Воно налічуватиме 72 квартири, а повна вартість житла 555 доларів США за кв м.  

Читайте також: Німецькі інвестори розглядають можливість збудувати на Львівщині завод з виготовлення кабелів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032_ua #житло #IT_кластер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення