
13:28, 21 лютого 2014 р.
У Львові на 3 дні оголошено жалобу
У зв’язку із загибеллю українців у Києві, міський голова Львова оголосив триденну жалобу.
Відтак, місто звертається до усіх громадських закладів обмежити проведення розважальних заходів, притишити музичний супровід. Про це 032.ua повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
Водночас, по місту буде розвішано прапори з траурними стрічками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:04
Вчора
Оголошення
12:48, 21 червня
15:05, 22 червня
14
16:52, 24 червня
4
20:48, 25 червня
09:13, 15 червня
