
12:11, 16 серпня 2016 р.
Цього тижня у Львові розпочнуть ремонт декількох вулиць
Планується, що цього тижня у нашому місті розпочнуть ремонт вул. Полюя-Трускавецька, а також ще одну ділянку дороги на вулиці Богданівській.
Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.
За словами начальника відділу капітального ремонту управління інженерного господарства ЛМР Романа Заріцького, на вул. Пулюя – Трускавецька практично немає дорожнього покриття.
«Це досить великий об’єм робіт, які ми хочемо виконати впродовж двох років – цього та наступного. Дорожнього покриття там зараз практично немає, все зруйновано будівельною технікою під час зведення нових будинків. Тут буде облаштовано дорожнє покриття, тротуари, велосипедні доріжки. Є таке бачення, щоб, облаштувавши інфраструктуру, обмежити туди заїзд важкої техніки», - розповів Роман Заріцький.
Також він зазначив, що цього тижня мають розпочати другу чергу будівельних робіт на вул.Богданівській – від вул.Дорога Кривчицька до вул.Золочівська. Довжина цієї ділянки становить 500 м.
Нагадаємо, що зараз у Львові тривають ремонті роботи на вул. Садовій, Київській, Мечнікова, Котляревського, вул.Угорській. Також у Львові ремонтують шляхопровід на вул.Городоцькій.
Читайте також на сайті "032.ua": як у Львові ремонтують вулицю Садову за 25,904 млн грн. (ВІДЕО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:57, 30 листопада
6
16:36, 28 листопада
16:53, 5 грудня
19
23:47, 24 листопада
320
11:09, 1 грудня
