• Головна
  • Львівська залізниця знайшла новий спосіб економити
14:10, 9 грудня 2011 р.

Львівська залізниця знайшла новий спосіб економити

Львівська залізниця планує заощаджувати щорічно 20 млн грн завдяки роботі на Оптовому ринку електроенергії.

Про це ЗІКу повідомив прес-центр Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця».

З 01.11.2011 року ДТГО «Львівська залізниця» на паритетних умовах розпочала свою роботу у системі Оптового ринку електроенергії України. Прес-центр інформує: «Підготовка підприємства до цього кроку була напруженою, тривала майже 9 років та коштувала магістралі 11,8 млн грн. Проте, такі зусилля варті мети, адже за новою системою роботи залізничники розраховують заощаджувати щомісяця 1,5 млн грн і окупити витрати менше, ніж за рік».

«Процес із закупівлі електроенергії на ринку Львівська залізниця розпочала ще з 2002 року із впровадження системи АСКОЕ. Це система автоматичного контролю та комерційного обліку електроенергії. Якщо говорити доступною мовою, то на залізниці було введено в дію складну автоматизовану систему. Ми поставили концентратори і сучасні лічильники з обліку електроенергії. Зараз маємо можливість бачити картину використання електроенергії по залізниці у всіх семи областях Західної України, де розміщені наші підприємства та відокремлені підрозділи», – розповідає заступник начальника Львівської залізниці з рухомого складу та матеріально-технічного постачання Іван Груник.

Залізничники, аби здійснити такий перехід, не лише встановили необхідне обладнання і програмне забезпечення, а й оформили паспорти-протоколи по всіх розрахункових точках обліку, яких на магістралі 1107. Провели значний обсяг робіт із заміни лічильників, трансформаторів струму і напруги, виконали модернізацію вторинних кіл.

У планах Львівської залізниці уже наступного року втілити інвестиційну програму для покращення технічних засобів та продовжити роботу з застосування програм енергозбереження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...