• Головна
 • Форекс брокер FBS: працюй на себе!
Новини компаній
12:00, 12 жовтня 2015 р.

Форекс брокер FBS: працюй на себе!

Новини компаній

Трейдер: нова професія на вітчизняному ринку праці

Слово «трейдер» походить від англійського слова «trade», що в перекладі означає «торгувати». Тільки трейдер торгує не овочами та фруктами в найближчому кіоску, а різними фінансовими інструментами, які надає сучасний ринок - котируваннями валют, біржовими індексами, цінними паперами, ф'ючерсами, бінарними опціонами. На сьогоднішній день існує дві категорії трейдерів:

 • професіонали - ці трейдери працюють на біржі, застосовуючи свої знання, навички та фінансову інтуїцію, але при цьому використовують для торгівлі не лише свої кошти, а й кошти інвесторів, вкладаючи їх у справу і заробляючи собі певний відсоток від угоди;
 • любителі - вони працюють час від часу, використовуючи власні кошти і не можуть виступати в якості керуючого особи інвестора.

Як правило, щоб стати професійним трейдером, необхідно отримати спеціальну освіту, а потім влаштуватися на роботу в якусь фінансову компанію. Але працюючи з брокером FBS, професійним трейдером може стати кожен, хто показує стабільно високі результати закритих «в плюс» угод!

Переваги роботи з брокером FBS

Російські трейдери мають доступ до багатьох форекс-брокерів, але практика показує, що найбільш успішні трейдери, які мають у запасі до 10-15 прибуткових стратегій торгівлі, які цінують свою професію і бажаючі заробляти не у віддаленому майбутньому, а вже сьогодні, вважають, що найбільш перспективним є брокер FBS.
До основних переваг форекс-брокера FBS можна віднести:

 • наявність максимально широкого набору торгових інструментів:
 • бездоганну репутацію у світі великого бізнесу;
 • роботу в рамках міжнародного, а не російського трейдингу;
 • цілодобову роботу системи без свят і вихідних днів;
 • максимально швидке виведення власних коштів, який можна здійснити за допомогою різних електронних систем;
 •  професійну технічну підтримку, працюючу цілодобово;
 • прості умови реєстрації, не віднімають багато часу і гарантують конфіденційність трейдера:
 • наявність на торговому рахунку мінімальної суми для здійснення торгових операцій;
 • можливість стати співробітником форекс-брокера FBS і працювати з інвесторами!
Форекс брокер FBS: працюй на себе! (фото) - фото 1

Форекс брокер FBS: працюй на себе! (фото) - фото 1


Акції та бонуси від брокера FBS

Будь-якому трейдеру зі стажем перерахованого вище переліку умов цілком достатньо для того, щоб стати трейдером на форекс, але зараз, напередодні нового фінансового року, брокер пропонує особливо вигідні умови реєстрації для новачків. До них можна віднести:

1. 100% бонус - при поповненні трейдерського рахунку, брокер автоматично збільшує його на 100%. Тобто, якщо ви вирішили поповнити свій рахунок на 100 $, то на депозитний рахунок буде зараховано 200 $. І вони надаються в повне розпорядження трейдера без всяких умов!
2. Ідеальне рішення для новачків - відкриття «центового рахунку», що дозволяє починати свою кар'єру дійсно «з нуля», оскільки FBS переводить на рахунок початковий капітал в $ 5!
3. Послуга «Повернення спреда». Досить підключити цей безкоштовний сервіс і трейдер може повернути собі до 15 $ з кожної здійсненої угоди. Чим більше угод - тим більший прибуток (у середньому, за місяць на депозитний рахунок можна додати 570 $)!
4. Послуга безкоштовного страхування, яка дозволить залишитися в «плюсі» навіть самому невдачливому трейдеру.
5. Систему накопичення балів - за залучення клієнтів трейдер буде отримувати бали, які дозволять виграти цінні призи в регулярних конкурсах. В якості призів виступають комп'ютерні гаджети, смартфони, а також можливість особисто відвідати центральний офіс у Санкт-Петербурзі і познайомитися з адміністрацією брокера FBS і людьми, що стали легендами російського трейдингу.
6. Проведення щомісячних конкурсів, в яких розігруються реальні гроші (так, наприклад, краща фотографія трейдера у фірмовій футболці брокера принесла її власнику минулого місяця ... 1000 $)!
Як бачите, заробляти з біржею FBS навіть не просто, а елементарно - початківець трейдер може заробляти виключно на бонусах і подарунках. А якщо він до того ж почне і торгувати, то його чекає дійсно блискуче фінансове майбутнє! Що вас відділяє від нього - проста реєстрація на сайті брокера FBS!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...